Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #83

Witajcie w kolejnym odcinku naszego promocyjnego cyklu o nazwie Androidowe Okazje. Pewnie nie musimy już Wam pisać, że znów przygotowaliśmy całą masę fajnych gier na smartfony, które można obecnie pobrać za kwotę mniejszą, niż na co dzień. Jeżeli po okresie komunijnym zostały Wam jakieś drobniaki, już wiecie, gdzie i w jaki sposób możecie je wykorzystać! Zaczynamy? No pewnie!

Shiver: Poltergeist CE

Gra przygodowa z gatunku hidden object. Wcielamy się w niej w postać pewnego mężczyzny o imieniu Ricardo. Na co dzień wiedzie on nudne, pozbawione większych zainteresowań życie, jednak pewnego dnia dostaje informację o tym, że jest jedynym spadkobiercą historycznego, angielskiego dworku. Co dzieje się dalej? To już będziecie musieli odkryć sami.

Produkcja Shiver: Poltergeist CE pełna jest tajemniczych zagadek i historii, które musimy – jako gracze – rozwikłać. Prawdopodobnie mieliście już okazję grać w tej typu gry, tak więc nie powinien zdziwić Was fakt, że na każdym kroku przychodzi nam w niej szukać konkretnych, wirtualnych przedmiotów oraz w miarę upływu czasu dowiadywać się coraz to ciekawszych rzeczy związanych z biografią bohatera.

Gierka charakteryzuje się miłą dla okra grafiką, do której pasują wszystkie mroczne i pozytywne określenia. Tylko bardzo wybredny gracz nie oceniłby dobrze również zastosowanych tu dźwięków, gdyż to one nadają Shiver: Poltergeist CE odpowiedniego klimatu.

Opisywana apka potaniała o 50 procent. Obecnie można ją pobrać za 4,49 PLN. Jeżeli interesują Was inne gry hidden objekt, zajrzyjcie do portfolio studia Big Fish Games. Postanowiło ono bowiem przecenić większość swoich tytułów o minimum połowę. Pobierz Shiver: Poltergeist CE za 4,49 PLN w Google Play.

InstaWeather Pro

Jeżeli należycie do tych osób, które lubią dzielić się z innymi wszystkim, co tylko możliwe, InstaWeather Pro jest w sam raz dla Was i z całą pewnością pozytywnie Was zaskoczy. Czym jest owa aplikacja? Najprościej rzecz ujmując, edytorem zdjęć, dzięki któremu można udostępniać innym fotki z… informacjami pogodowymi.

InstaWeather Pro działa, mniej więcej, tak: odpoczywamy sobie na wakacjach i postanowimy cyknąć sobie fotkę. Żeby jednak nikt ze znajomych nie powiedział nam, że zmyślamy w kwestii pogody, wybieramy interesującą nas skórkę i wstawiamy do portalu społecznościowego. Efekt? Przedstawiamy dane nie do podważenia.

insta

Program automatycznie nas lokalizuje, co oznacza, że nie musimy mu non-stop podawać, gdzie obecnie się znajdujemy. Niestety, motywy dostępne są tutaj tylko w angielskiej wersji, czyli miłośnicy rodzimych klimatów raczej nie będą zachwyceni tym, co otrzymają.

Warto wspomnieć również o tym, że InstaWeather Pro współpracuje znakomicie z klipami video. Jakby tego było mało, nie mamy tutaj do czynienia z żadnymi bannerami reklamowymi, a pełna wersja została obecnie przeceniona aż o 70 procent! Pobierz InstaWeather Pro za 3,68 PLN w Google Play.

Joe Dever’s Lone Wolf

Poszukując w sieci przykładów nowoczesnych, interaktywnych książek, nietrudno natrafić na Joe Dever’s Lone Wolf. Ta droga, ale naprawdę niesamowita, produkcja łączy ze sobą cechy wciągającej powieści fantasy oraz klasycznego RPG-a, w którym rozwijamy postać i zdobywamy punkty doświadczenia za zabitych rywali.

W jaki sposób wygląda spędzanie czasu z Joe Dever’s Lone Wolf? Czytamy przygotowaną dla nas powieść i kierujemy jej głównym bohaterem w mniej lub bardziej skomplikowanych momentach. Z racji tego, że akcja toczy się w tym przypadku w iście baśniowych światach, musicie przygotować się na spotkania z naprawdę różnymi przeciwnikami.

Niestety, największym minusem Joe Dever’s Lone Wolf jest to, iż gierka dostępna jest tylko po angielsku. Co prawda, nie znając tego języka także można wziąć udział w tej niecodziennej przygodzie, ale nie można raczej liczyć na wczucie się w klimat czy też tym bardziej – przeżycie jakichś wyjątkowo wielkich emocji.

Audiowizualnie Joe Dever’s Lone Wolf wypada znacznie lepiej od klasycznych książek. Widać to na screenach, a poza tym… strony tutaj nigdy Wam się nie zniszczą. Możecie być również pewni tego, że kiedy raz ukończycie tę grę, sięgnięcie po nią znowu. I to szybciej, niż mogłoby się to wydawać.

Pięćdziesięcioprocentowa przecena to w tym przypadku cena dochodzącą do 35 złotych. Sporo – nie ma co ukrywać. Czasem jednak warto kupić coś porządnego, zamiast wydawać kilka złotych na nie do końca sprawdzone produkcje. Pobierz Joe Dever’s Lone Wolf za 34,80 PLN w Google Play.

Human Anatomy Atlas

Prawdopodobnie niektórzy z Was stwierdzą, że mają już dosyć biologii, ale mamy nadzieję, że obok przeceny apki Human Anatomy Atlas większość nie przejdzie obojętnie. Dlaczego? Bo wspomniany program jeszcze do niedawna kosztował blisko 100 złotych, a obecnie można go dorwać już za… niecałe 5!

Nie ma nic trudnego w wytłumaczeniu, czym dokładnie jest Human Anatomy Atlas. Jak wskazuje na to sama nazwa, jest to nic innego jak mobilny, inaczej nowoczesny, atlas anatomii człowieka. Możemy dzięki niemu przyjrzeć się bliżej organizmowi ludzi oraz dowiedzieć się więcej na ich temat. A wszystko to w naprawdę bardzo dobrej oprawie.

Możliwości Human Anatomy Atlas powinien docenić nie tylko student medycyny czy miłośnik nauk przyrodniczych. Dzięki tej apce jesteśmy w stanie „kombinować” (usuwać je, dodawać) z mięśniami, układem krwionośnym, a do tego zobaczyć z bliska niemal każdą wybraną cześć ciała.

Tak jak pisaliśmy, Human Anatomy Atlas przeceniono aż o ponad 90 procent. Nie wiemy, jak długo będzie trwała ta niecodzienna promocja, tak więc radzimy się pospieszyć! Pobierz Human Anatomy Atlas za 4,53 PLN w Google Play.

Pora kończyć na dzisiaj. Mamy nadzieję, że po raz kolejny nie odchodzicie od nas z pustymi rękoma. W razie wszelkich pytań czy sugestii, zachęcamy do skorzystania z funkcji komentowania wpisów! :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button