Magnetized – 80 leveli pogrążonych w zasadach fizyki

Jeżeli jesteście miłośnikami wszystkiego, co wiąże się ze zręcznością, powinniście zainteresować się produkcją Magnetized. Aplikacja jest obecnie darmowa na urządzenia z iOS-em, co stanowi duże zaskoczenie, gdyż na Androida trzeba za nią zapłacić prawie 10 złotych. To jak? Chętni na 80 leveli radości?

Gra podzielona jest na poziomy. Każdy z nich możemy przejść z maksymalnie trzema odznakami. Naszym zadaniem jest takie przeprowadzenie czarnego kwadrata przez planszę, by nie tylko zgarnął widniejące tam fanty, ale przede wszystkim dostał się do wyjścia.

Sterujemy czymś w rodzaju magnesu. Kiedy dotykamy palcem ekranu, siła przyciągania pokazuje się pod postacią linii. Owa linia przybliża kwadrat do ściany, umożliwiając wykonanie skrętu.

Zważając na to, że twórcy Magnetized podstawili w pełni na zasady fizyki, musimy liczyć się z tym, że poziom trudności produkcji będzie się systematycznie zwiększał. Ale przecież właśnie o to chodzi.

Gracz ma do wyboru trzy tryby rozgrywki. Początkowo tylko jeden jest odblokowany i dopiero po przejściu wyznaczonej ilości plansz, można liczyć na ,,coś więcej”. Warto jednak poczekać i dać z siebie 100% :)

Czy warto wydać 10 złotych na Magnetized? To zależy. Ja nie bawiłam się jakoś wybornie, jednak zdaję sobie sprawę z tego, że jest wśród naszych Czytelników cała masa osób, które chętnie przygarną pod swoje skrzydła 80 skomplikowanych poziomów.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button