South Park – niebanalny humor w Twojej kieszeni (odcinki)

Jeżeli jesteście fanami ekipy South Park, pewnie nie będziecie nawet tracić czasu na zastanowienia nad pobraniem oficjalnej aplikacji studia Viacom. Czarny humor może być teraz dostępny na Waszych urządzeniach za darmo, niezależnie od tego, czy korzystacie z Androida, czy iOS-a.

Czym jest opisywana aplikacja? Zbiorem ponad 250 filmików, które bawią ludzi na całym świecie. Co więcej – polska wersja językowa jest i ma się bardzo dobrze ;)

Odcinki dostępne są w oryginalnej – angielskiej wersji językowej, lecz zastosowanie w ustawieniach ojczystego języka automatycznie przestawi odbiór ,,pod nas”.

Mamy okazję na oglądanie losowego odcinka, przejrzenie najpopularniejszych, bądź wkręcenie się w dowolny sezon. Co najważniejsze – za żadną z opisywanych opcji nie zapłacimy nawet złotówki.

Dzięki wyszukiwarce możemy szybko znaleźć ulubiony film i cieszyć się nim w każdej wolnej chwili. Jeśli jakiś odcinek spodoba nam się szczególnie, możemy powiadomić o tym swoich przyjaciół przy pomocy portali społecznościowych.

Jeśli miałabym oceniać oprawę wizualną, to jest ona typowo southparkowa :) Nie mam się do czego przyczepić. 250 odcinków i masa sezonów – istny ideał :) Użytkownicy w Google Play narzekają na wieszanie się aplikacji. Ja testowałam na iPhonie i nie zauważyłam nic niepokojącego. Polecam więc jeszcze raz ;)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button