Mr. Muscle – pomóż zapaśnikowi utrzymać równowagę

Głównym bohaterem Mr. Muscle jest Gustaw Fristensky – legendarny czeski zapaśnik. Koleś podnosi wszelkie możliwe ciężary, nie czując nawet odrobiny zmęczenia. W ostatnim czasie ma delikatne problemy z równowagą, dlatego też konieczna mu będzie nasza pomoc.

qvef

Mr. Muscle to zabawna gra zręcznościowa, w którą można sobie ,,pykać” w każdej wolnej chwili. W mojej opinii nie jest to tytuł na wielogodzinne posiadówki, ale w zasadzie co kto lubi.

Naszym celem w produkcji jest utrzymanie prawidłowego balansu. Osiłek widoczny na screenach podnosi do góry sztangę i trzyma ją równolegle do podłogi. Nagle nad postacią pojawiają się poruszające się w prawo i w lewo bloczki. Owe bloczki muszą zostać przecięte dokładnie na środku, by nie zaburzyć równowagi zawodnika.

dvq

Niestety, trudność polega na tym, że bloki poruszają się z różną prędkością i bardzo ciężko jest trafić pacnięciem w moment znajdowania się bloku idealnie nad siłaczem.

Dla ułatwienia nam zadania, autorzy narysowali przerywaną linię w połowie ekranu. Nie liczcie jednak na to, że to w jakikolwiek sposób załatwi sprawę. Jest trudno i tak ma być :)

vdq

Swoimi osiągnięciami gracz może podzielić się ze znajomymi przy pomocy znanych wszystkim opcji. Żeby sprawdzić się na tle innych, warto zajrzeć do globalnego rankingu.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button