No Pimple – powyciskaj sobie syfki!

Masz obsesję na punkcie syfów na twarzy? Odstresowuje Cię ich wyciskanie? Znajomi krzyczą podczas Twoich zabiegów? Po co dręczyć inne osoby, skoro możesz robić to na własnym ekranie? No Pimple – aplikacja stworzona z myślą o osobach uwielbiających wypryski, strupki, krosty i diody. Jeżeli nigdy nie bawiłeś się w ciśnięcie syfków – spróbuj! Zapewniam, że napięcie Twoich mięśni zmaleje!

pimp

Początkowo wybieramy sobie ,,ofiarę”, czyli twarz, którą mamy chęć zmasakrować. Gra podzielona jest na levele. Etapy różnią się od siebie przyrządami, rodzajami wyprysków, oraz ich ilością.

Każda krosta musi być wyciśnięta w odpowiedni sposób – nie wystarczy dotknąć ekranu, aby znikła. Musimy się trochę namęczyć, aby osiągnąć zamierzony efekt. Niektóre ,,diody” wymagają wyciskania z czterech różnych stron (dwoma palcami), inne natomiast muszą być delikatnie zdrapywane. W części z nich znajdziemy ciała obce np. kawałek metalu, który musimy najpierw ze skóry wyjąć.

pimpu

Początkowo mamy do dyspozycji magnes oraz dwa patyczki. Każda zmiana skórna wymaga użycia innego przedmiotu np. zdezynfekowania za pomocą nasączonego patyczka.

Jeżeli będziemy zbyt łapczywie, lub niedelikatnie podchodzić do ciśnięcia – nasza misja zakończy się obryzganiem krwią. Gdy tak się stanie – będziemy mogli powtórzyć wyciskanie jeszcze raz. Każdy następny etap jest trudniejszy, ale czego się nie robi dla odrobiny przyjemności? :)

Twórcy aplikacji nie popisali się zbytnio grafiką. Jest bardzo prosta. Efekty dźwiękowe są na posobnym poziomie. Z głośników lecą krzyki, gdy zbyt drastycznie obejdziemy się z raną.

Przyczepić można się jedynie do reklam, którymi zostajemy zasypywani podczas wyciskania każdego kolejnego syfa. Nie są to zdecydowanie zakamuflowane bloki, umieszczone gdzieś na dole ekranu. Oferty wyskakują nam wprost na ekran – wymagają naciśnięcia krzyżyka, w celu kontynuowania zabawy.

Do pobrania za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 6/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button