Gastronauci – gdzie najsmaczniej zjeść?

Interesujesz się smaczną kuchnią? Lubisz wiedzieć, gdzie w okolicy jest znana i szanowana restauracja? Może bawiłoby Cię ocenianie odwiedzonych knajpek? Jeżeli tak – aplikacja z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Po uruchomieniu aplikacji zostaniemy poproszeni o wyrażenie zgody na pobranie danych lokalizacyjnych. Dzięki naszej akceptacji, apka wyszuka dostępne w okolicy restauracje, zajazdy, puby itp. Część knajp jest oceniona i solidnie opisana. Otrzymujemy informacje o rodzajach serwowanych dań, płatnościach, daniach szefów kuchni, możliwych do zorganizowania eventach itp.

gas

Aplikacja wskazuje dokładnie położenie obiektu na mapie – informuje też o sposobie dojazdu do miejsca docelowego.

Każdy użytkownik serwisu ma prawo do dodawania recenzji na temat danej jadłodajni. Dzięki takim opiniom, wiemy gdzie pójść, żeby nie żałować wydanych pieniędzy oraz zjeść smacznie i zdrowo.

Możemy dowolnie personalizować opcje wyszukiwania: rodzaj kuchni, odległość od obecnego położenia, cena, formy płatności.

gasrt

Aplikacja niezwykle przydatna w podróży, gdy nie znamy okolicznych knajp, każda zachęca wyglądem, miłe kelnerki nawołują nas z progu, a zapachy docierają do naszych nosów. Posiadając apkę Gastronauci – przechytrzymy wszystkich, którzy pod pięknym szyldem kryją rozmrażane i odgrzewane potrawy.

Pobierz za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

 

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button