SmartWatch 2 trafi we wrześniu do sklepów. Co będzie oferował?

Druga generacja androidowych zegarków od firmy Sony pojawi się na półkach sklepowych dnia 9 września, a nie jak pierwotnie planowano – dopiero w drugiej połowie tego miesiąca. Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem tego typu gadżetu, zacznijcie pomału zbierać kieszonkowe. SmartWatch 2 nie będzie bowiem wcale tanią elektroniczną zabawką.

O tym, że zmieniła się data premiery najnowszego „cacuszka” firmy Sony poinformowała sieć brytyjskich sklepów Clove. Jeden z największych detalistów z Wysp oznajmił ostatnio swoim klientom, że będą mogli kupić nowego Smart Watcha już 9 września. Jest to z pewnością dobra wiadomość dla fanów gadżetów z Androidem, choć – niestety – jedna z nielicznych dotycząca nowoczesnego zegarka od japońskiego przedsiębiorstwa technologicznego.

Jak czytamy na stronie Clove, druga generacja naręcznych zabawek z robocikowym systemem kosztować będzie 120 funtów. W przeliczeniu na polskie złotówki jest to blisko 600 złotych. Tego co niektórzy pewnie się nie spodziewali. Pewnym było to, że Smart Watch do tanich przedmiotów należeć nie będzie. Wydaje się jednak, że wycenianie go na prawie dwa razy tyle, co poprzednika jest sporą przesadą.

Co otrzyma osoba, która, mimo wszystko, zdecyduje się na zakup zegarka od Sony? Urządzenie posiadające 1,6-calowy ekran o rozdzielczości 220 x 176 pikseli wyposażony w moduł NFC i dość pojemną baterię, która pozwala na korzystanie z funkcji gadżetu przez co najmniej 3-4 dni, a – według zapewnień producenta – przy sporadycznym używaniu, nawet cały tydzień.

Jak przystało na zegarek dla geek’ów SmartWatch oferować będzie swoim użytkownikom możliwość sprawdzania wiadomości SMS, odtwarzania muzyki, korzystania z mobilnego kalendarza, a także skrzynki e-mailowej.

Mimo że nowa androidowa zabawka Sony wydaje się być ciekawą propozycją dla maniaków nowoczesnych technologii, nie jestem pewien, czy w Polsce znajdzie się wiele osób, które zdecydują się wydać na nią prawie sześć stówek. A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button