Just shout – just beat’em all!

Jeśli macie ochotę zrobić sobie przerwę od myślenia w gierkach logicznych, wyścigów z wymagającymi przeciwnikami i bezmyślnie postukać w ekran, zabijając przy tym hordy gangsterów to dobrze trafiliście!

Just Shout jest debiutem panów ze studia Amazing Action Games. I to całkiem udanym, więc wnioskuję, że programiści już gdzieś robili, albo są wszechstronnie uzdolnieni.

W grze wcielamy się w postać mężczyzny, który staje przed armią przestępców. Jedynym jego zadaniem jest zabicie ich jak najwięcej i przeżycie! Mamy do dyspozycji podstawowy atak i poruszanie się w prawo i lewo. I to naprawdę wystarcza do dobrej zabawy. Fale przeciwników stają się coraz trudniejsze, co jakiś czas pojawiają się mini-bossy. Na planszy pojawiają się też losowo bronie, które pomagają nam eksterminować hordy przeciwników.

Pistolety, podwójne pistolety, strzelby, granaty i coraz to nowsze giwery, pojawiające się przy wzroście poziomu doświadczenia. Z każdym nowym wbitym levelem pojawiają się nam do odblokowania nowe pukawki i ulepszenia dla naszego bohatera.

Technicznie gra wygląda naprawdę ładnie. Grafika została przygotowana starannie, w rysunkowej konwencji, bardzo kojarzącej się mi z komputerowym Shankiem. Animacje płynne i sprawiające satysfakcję- przeciwników odrzuca od strzelby, słaniają się po mapie. Dźwięk też jest niczego sobie, ale Oscara by na pewno nie dostał.

Gra jest bardzo dobrą alternatywą i odskocznią od bardziej skomplikowanych tytułów. Można tu trochę powybijać przeciwników, bez zbędnego namysłu.

Mocne 7/10 i brawa za mocny debiut!

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button