Kwiecień 2013 – podsumowanie miesiąca.

Z dniem dzisiejszym startujemy także z kolejnym cyklem. To podsumowania każdego miesiąca, które będą się ukazywać co miesiąc, bez stałej daty, lecz zawsze w pierwszym tygodniu. Prezentowane będą tutaj aplikacje oraz gry, które recenzowaliśmy i testowaliśmy przez ostatnie dni, licząc, w tym przypadku, od 1 kwietnia. Zazwyczaj znajdować będziecie tutaj 3 aplikacje i 3 programy, które były naszym zdaniem najlepsze. No to zaczynamy!

Gry

1. Air Patriots

erpatrjots

Fantastyczna produkcja Amazon Game Studios. Ciekawe połączenie tematyki lotnictwa wraz z tower defence. Pierwsze miejsce za niesamowitą grywalność. Nie było w tym miesiącu gry, w którą zagrywalibyśmy się tak chętnie jak właśnie w Air Patriots. Niszczenie kolejnych fal przeciwników sprawia ogromną przyjemność.
Recenzja.

2. Cut The Rope: Time Travel

Kolejna odsłona przygód głodnej żaby, która podbiła serca graczy swoją smutną miną. Ta pojawia się nader często, bo porażki, dzięki dość przyzwoitym poziomie trudności, to coś normalnego. Strasznie proste zasady sprawiają, że w grę mogą grać także dzieci. Pomysłowe, niektóre trudne zagadki przysparzają wiele rozrywki. W połączeniu ze świetną grafiką i udźwiękowieniem daje nam to grę bardzo dobrą!
Recenzja.

3. Wewnętrzny ogród

Wewnętrzny Ogród zaskoczył nas swoimi możliwościami. Do dyspozycji otrzymujemy spory zestaw flory, który wykorzystać możemy do stworzenia własnego ogrodu. To prosty sandbox. Rozgrywka może wydawać się nudna, lecz o dziwo tak nie jest! Układanie kolejnych kwiatów, ścieżek to czysta przyjemność. Dojście do perfekcji, upragnionego i wymarzonego wyglądu nie jest łatwym zadaniem. Dlatego też w najbliższych dniach spodziewać się możecie konkursu, który dla was przygotowaliśmy. Czytajcie i czekajcie!

Recenzja.

Programy

1. Clean Master

Na pierwszym miejscu tego miesiąca aplikacja, która należy do jednych z bardziej przydatnych podczas naszej pracy na smartfonie. Mimo ogromnych pojemności naszych urządzeń oraz dużej ilości pamięci RAM, nasz sprzęt potrafi czasem zwolnić. Żeby wyleczyć go z tej przypadłości wystarczy użyć Clean Mastera. Polecamy!
Recenzja.

2. 8 tracks

Aplikacja do obsługi fantastycznego serwisu. Mnóstwo dobrej muzyki, świetne playlisty i dobra jakość dźwięku. Szukacie nowego gatunku, wykonawcy? Nic prostszego! Określacie sobie gatunek lub nastrój, cokolwiek. Zostajecie przenoszeni do playlist zawierających tego typu utwory, a tam zazwyczaj perełki wybierane przez użytkowników. Czego chcieć więcej?
Recenzja.

3.Tiny Apps


Pamiętacie może jak Samsung chwalił się swoją fantastyczną technologią okienek oraz wideo na wierzchu? Wszyscy byli zaskoczeni i zadowoleni. Co ciekawe, podobne rzeczy tworzyć można nie tylko na urządzeniach Samsunga, a na każdym innym, które ma przynajmniej Androida w wersji 2.3. Oto kilka przykładów. Polecamy wszystkim „multitaskterom”!

Recenzja.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button