Wewnętrzny Ogród- czarujące zakątki

Praca, stres, wieczny pośpiech. To nas zawsze męczy i czasem po prostu nie dajemy sobie z tym rady. Wielu z nas ucieka poza miejski gwar i szuka ukojenia w przyrodzie. Dla tych, którzy nie mogą sobie na to pozwolić powstał Wewnętrzny Ogród- miejsce, gdzie możemy zbudować sobie własną oazę spokoju.

Nie wiedziałem do samego końca, co może spotkać mnie w produkcji studia Dust*flake, więc zostałem miło zaskoczony po uruchomieniu aplikacji. Dostajemy w niej do dyspozycji spory kawałek ziemi, który możemy zapełnić setkami różnorodnych drzew, rabatek, czy też zrobić sobie pomost nad stawem. Mimo trybu piaskownicy, gra nie nudzi się szybko, zmusza do kreatywności i kombinowania z różnymi efektami, by nasz ogród wyglądał na zaczarowany, a nie jak byle jaki miejski park. Twórcy oddają nam do dyspozycji potężny zestaw modeli flory, budynków i drobiazgów, by nasz ogród wyglądał niesamowicie. Mamy także mnóstwo rodzajów trawy, wody, czy też ścieżek. Podczas gry na ekranie pojawia się czasem ikona aparatu fotograficznego. Gdy ją naciśniemy, aparat robi zdjęcie jakiemuś zwierzątku, które zapuściło się do naszego zieleńca. Nie do końca wiem, po co to, fotografie trafiają do albumu i co się dzieje z nimi dalej-niestety nie wiadomo. Gdy stwierdzimy, że botanik, który przygotowaliśmy jest ukończony możemy się nim pochwalić znajomym poprzez popularne sieci społecznościowe albo od razu wysłać go twórcom, którzy na samym początku nas do tego zachęcają. W sklepie Google dostępne są dodatki do aplikacji z nowymi przedmiotami i elementami ogrodu, ale jest to, jak się obawiałem, płatne.

Całość graficznie wygląda… Czarująco. Gra ma swój specyficzny klimat, w którym można się zatracić i przede wszystkim trochę odstresować. Elementy wykonano starannie, nie ma się do czego przyczepić. Sterowanie jest także rewolucyjnie banalne, co tłumaczy nam na samym początku samouczek. Jedyny problem miałem z usuwaniem elementów, które trzeba wyrzucić poza ekran. Co do audio, to tu jestem niesamowicie miło zaskoczony. Przy projektowaniu przygrywa nam cicha, spokojna muzyka, idealna do takich prac i uspokajająca. Nie jest to jeden temat, tak jak w innych aplikacjach, ale wyłonić można 3 bądź 4 unikalne ścieżki, które niesamowicie relaksują.

Dla uspokojenia i poukładania myśli- genialny wybór. Jesteście pewnie bardziej kreatywni, niż ja-pochwalcie się swoimi zakątkami!

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button