Doradca smaku – gdy nie wiesz co ugotować

doradcaIle razy zdarzyła się sytuacja, że nie wiedzieliśmy co zrobić na obiad? Zwykle patrzy się co tam ciekawego w lodówce, dokupuje odpowiednie składniki i robi to, co zwykle. Może warto jednak pokusić się o coś odmiennego? Doradca smaku pomoże nam w tej sytuacji.

Program pyta nas po swoim uruchomieniu co mamy w lodówce. Wybieramy odpowiednie składniki, które posiadamy, a aplikacja dobierze nam to, co możemy stworzyć. Często są to zwykłe dania, które łatwo wykonać, lecz wiele z nich to prawdziwe przysmaki, których przygotowanie zajmie trochę dłużej.

Co ciekawe, aplikacja posiada bazę przepisów offline, co pozwala na korzystanie z aplikacji bez dostępu do Internetu. A pakiety jeszcze drogie, nadal czekamy na jakieś poruszenie na rynku komórkowym. Sprawdza się to także w przypadku, gdy chcemy po prostu poszukać jakichś ciekawych przepisów. Te wygodniej jednak sprawdzić na stronie doradcasmaku.pl.

Po wybraniu i odszukaniu danego przepisu widzimy jego rodzaj, na ile osób są podane porcje, ile czasu zajmie nam przygotowanie, jaki jest koszt składników oraz kaloryczność. Po przejściu na zakładkę składniki mamy wypisane wszystkie potrzebne rzeczy. Co ciekawe – mamy tutaj integrację z Listonic. Możemy przetransportować listę do programu. Niestety aplikacja jest jeszcze uboga w przepisy kulinarne. Bardzo często nie znajduje po prostu nic.

Czekamy na dodanie nowych przepisów, bo aktualnie naprawdę ciężko jest z trafieniem.
Mimo wszystko – polecamy! Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button