Cut The Rope Time Travel – kolejna wersja gry ze słodką żabą

cuttheropeGrę Cut The Rope zna znaczna większość aneroidowych graczy. Pozycja ta cały czas utrzymuje się na szczycie najczęściej ściąganych, darmowych gier z Google Play. Zielona żaba, która jest głównym bohaterem gry to aktualnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci z platformy mobilnej. Jej mina, gdy nie trafimy cukierkiem do jej pyszczka zrobiła prawdziwą furorę.

Twórcy postanowili pójść za ciosem i stworzyli kolejną odsłonę przygód łakomej żabki. Jak widać po samym tytule – fabuła opierać będzie się na podróżach w czasie. Będziemy podróżować przez różne okresy i miejsca np. starożytność w Egipcie.

Tym razem nie mamy do wykarmienia naszego jednego Om Noma, lecz już dwa zwierzaki. Obydwa muszą zostać nakarmione. Jeden z nich to standardowa wersja żabki. Druga natomiast pochodzi z czasów, w których się aktualnie znajdujemy.

Zasady kompletnie się nie zmieniły. Nadal musimy uważana te same przeszkody, rozgrywać w wszystko w ten sam sposób. Oczywiście poziomy są inne niż te poprzednie, choćby z racji tego, że zmieniła się liczba łasuchów.

Grafika w Cut The Rope jest świetna. Intro, które prezentowane jest jako wstęp na samym początku wygląda fantastycznie. Udźwiękowienie oraz grafika w trakcie gry również nie ustępuje temu co widzimy na samym początku.

Przechodzenie Cut The Rope Time Travel sprawiło mi naprawdę wiele radości. Niektóre poziomy sprawiały małe kłopoty, lecz nie ma tam takich, które byłyby niemożliwymi do przejścia. Grywalność stoi na naprawdę wysokim poziomie.

Za 3zł w wersji HD lub za darmo w zwykłej wersji.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button