Makeup – pobaw się w wizażystkę

unnamedFaceci narzekają na kobiety. Zwłaszcza na to, że się za dużo malują. Prawda? Ale i tak podobają im się te z ładnym makijażem. Mamy tutaj aplikację, która pozwoli, przynajmniej teoretycznie, zobaczyć jak będzie wyglądać dany makijaż. Pozwoli to na odpowiednie dostosowanie kolorów. Jest to łatwiejsze, niż testy na prawdziwej twarzy.

Po uruchomieniu aplikacji widzimy jej interfejs oraz twarz modelki. Po kliknięciu na opcję NEW PHOTO możemy wybrać sobie jedną z ośmiu już wgranych, lub możemy pobawić się własną twarzą. Z racji tego, że jestem mężczyzną sobie zdjęcia nie robiłem. Ale dla zabawy kumplowi można cyknąć fotkę i zrobić mu makijaż. Niestety w momencie robienia zdjęcia musi być naprawdę dobre oświetlenie. W innym przypadku makijaż jest prawie niewidoczny. Wzorem są zdjęcia przygotowane przez twórców. Możemy postarać się przesuwając suwaki jasności i kontrastu.

Możemy zrobić chyba wszystko, co potrzebne przy prawdziwym makijażu. Możemy malować twarz, usta, oczy, włosy oraz dodawać takie rzeczy jak kapelusz czy… korona. Kompletnie nie mam pojęcia jak powinien wyglądać dobry makijaż oraz w jaki sposób się go tworzy. Mogę więc powiedzieć tylko tyle, że zabawa może niektórym przypaść do gustu, bo stworzenie odpowiedniej twarzy to sukces.

Aplikacja ma naprawdę spore możliwości. Możemy zaimportować zdjęcia z Facebooka i bawić się swoją twarzą do znudzenia. Łatwo zobaczyć możemy także zobaczyć zdjęcia przed i po, porównując je jednym kliknięciem.

Makeup polecamy kobietom. No chyba, że znajdą się jacyś mężczyźni, którzy chcieliby stworzyć np. żart dla kolegi.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button