8Tracks – sprawdź jaką muzykę polecają różni użytkownicy Androida!

8TracksZgodzicie się chyba, że muzyka jest praktycznie w życiu każdego człowieka. Czy to ta w radiu czy z telefonu czy odtwarzacza. Jedne piosenki moglibyśmy słuchać na okrągło, inne zaś gdy słyszymy przełączamy bądź wychodzimy, ponieważ nie lubimy  jakiegoś gatunku, czy też źle nam się kojarzy. Jednak jak połączyć przyjemne z pożytecznym. Otóż można zaopatrzyć się w 8Tracks.

Aplikacja 8Tracks to naprawdę niezłe rozwiązanie, w szczególności dla osób, które uwielbiają muzykę. Jak wiadomo czasem przychodzi taki moment, że przesłuchanie po raz setny jakiegoś kawałka, robi się po prostu nudne. Dlatego chcemy poszukać czegoś innego, jakiejś piosenki, która wpadnie nam w ucho, a być może nawet trochę odmiennego gatunku, by urozmaicić sobie jakoś naszą playlistę. Jednak poszukiwanie na przykład na Youtubie jakichś utworów może być naprawdę monotonne, tym bardziej, że czasem trudno jest znaleźć coś ciekawego. Dlatego też z pomocą przychodzi nam właśnie 8Tracks. Jest to stacja radiowa, która umożliwi nam odtwarzanie przygotowanych przez słuchaczy playlist, które możeby wybierać na postawie połączenia dwóch składników jak humor + gatunek. W ten sposób łatwo można posłuchać tego, co polecają inni użytkownicy.

Grafika tutaj nie jest potrzebna jakoś szczególnie, bo z pewnością nikt za bardzo nie będzie zwracał na to uwagi. Natomiast sama aplikacja naprawdę przydaje się wielu fanatykom muzyki, którzy chcą posłuchać czegoś innego, a ciężko jest im znaleźć, coś co wpadnie im w danej chwili w ucho.
Gra za darmo w Google Play

źródło: Droidek.pl

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button