Monster Warlord – wykonaj wszystkie powierzone Ci misje!

Monster WarlordWielu z was zapewne pamięta jeszcze japońską bajkę Pokemony. Miała (pewnie ma nadal) ona naprawdę wielu fanów. I pomimo tego, ze jej pokolenie już w większości wydoroślało, to gry ją przypominające, wciąż cieszą się dużym powodzeniem. Każdy kto interesuje się światem gier na Androida zapewne wie, że ostatnia produkcja Gamevil – Galaxy Empire, nie było zbyt trafionym pomysłem. Jednak tym razem myślę, że pozytywnie was zaskoczą. Bowiem gra Monster Warlord na pewno spodoba się nie jednemu z was.

Gra Monster Warlord to gra, w której przejmujemy władze nad stworzoną przez nas postacią oraz wykonujemy polecone nam zadania, zdobywamy umiejętności oraz nowe postacie. Można je również ze sobą połączyć dzięki czemu możemy stworzyć całkiem nowe gatunki.

Gra na samym początku może wydać się wam monotonna, jednak im dalej będziecie, tym będzie ciekawiej. Zaczynając od początku. Najpierw wprowadzi nas do naszej rozgrywki, nasza mentorka – Mika. Wytłumaczy ona jak zdobywać pieniądze, energię, czy jak wykonywać misję. Wykonywanie misji polega tutaj na klikaniu przycisku zrób to, do momentu, aż pasek wykonywania misji zapełni się.

Każde wykonanie zadania, zabiera nam jakąś porcję energii. Jednak jak to w takich grach bywa, po wykonaniu misji możemy osiągnąć kolejny poziom, co wiąże się z odzyskaniem sił oraz zdobyciem punktów za umiejętności, które można później wykorzystać do wzmocnienia siły, czy też zwiększenia wytrzymałości.

 

Sama grafika jest naprawdę dobra, cieszy oko i nie będziecie się nudzić. Muzyka może nie jest najwyższych lotów, aczkolwiek mogłaby być lepsza. Jednak gra jako całość powinna się wam spodobać.
Gra za darmo w Google Play

źródło: Droidek.pl

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button