Lost Cubes – dopasuj do siebie odpowiednie elementy!

Lost CubesCóż mamy kwiecień, a pogoda za oknami niestety, ale nie wygląda na wiosenną. Wszystko to sprawia, że nikomu nic się nie chce, każdy jest ospały i tylko marzy żeby już zrobiło się cieplej. Dlatego też może powinniście spróbować się jakoś odprężyć i na przykład zagrać w jakąś fajną gierkę? Dobrą rozrywką będzie tutaj na pewno gra Lost Cubes.

Gra Lost Cubes została wyprodukowana przez Pocket PlayLab, firmy która chyba sama nie wie, czym właściwie się zajmować, bowiem tworzy gry zarówno na Androida jak i na facebooka, a także grafiki na zamówienie. O dziwo jednak ich nowa produkcja jest całkiem dobra.

W Lost Cubes, naszym zadaniem jest łączenie w pary wszystkich obiektów, które znajdują się na planszy. W tym wypadku musimy dopasowywać kostki żywiołów do elementów natury, takich jak drewno – ziemia i tak dalej. Musimy to robić jednak w taki sposób, aby żadne połączone przez nas elementy nie przecinały się i wypełniły całe pole gry. Wówczas przechodzimy do kolejnego poziomu. Takich etapów jest aż 400, które dostępne są za darmo. Mamy tutaj dziesięć światów i na każdy przypada po 40 poziomów. Zatem jak widać zabawy mamy tutaj na ładnych parę godzin.

Grafika jest naprawdę świetna. Wiele osób nie spodziewa się nawet tego i z pewnością będziecie zaskoczeni. Muzyka również cieszy nasze ucho. Dlatego też jeżeli naprawdę się nudzicie,  pogoda na zewnątrz z całą pewnością się do tego również przyczynia, to naprawdę warto spróbować swoich sił właśnie w Lost Cubes.
Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button