Osu!droid – wybij odpowiedni rytm i uzyskaj jak najwyższy wynik!

Osu!droidJesteście fanami muzyki? To dobrze. Wiadomo przecież, że bez muzyki nasze życie nie miałoby sensu. Jednak muzyka można się również bawić. Bardzo dobrym przykładem jest tutaj gra Osu! na wasze komputery stacjonarne. Jednak co zrobić gdy nie możemy ich zabrać ze sobą wszędze? Cóż już teraz można zagrać w Osu!droid wszędzie, gdzie tylko macie ochotę i chwilę wolnego czasu.

Gra Osu!droid to gra, w której naszym zadaniem jest dotykanie ekranu w rytm muzyki. Musimy także przesuwać palcem po odpowiednich klawiszach by zdobyć premie i trzeba starać się, aby ukończyć daną rozgrywkę z jak najwyższym wynikiem. Czy możemy oczywiście pochwalić się znajomym w Internecie. Naturalnie złe kliknięcie oznacza również niezadowalający nas wynik i będziemy niestety niżej w rankingu. Oczywiście naprawdę sporą część muzyki stanowi tutaj twórczość japońska, to jednak można już również odegrać światowe hity jednych z najpopularniejszych obecnie wykonawców, takich jak: Rihanna, Lady Gaga czy Beyonce. Na szczęście lista ta jest o wiele dłuższa, dlatego nie ma obawy, że japońskie utwory mogą kompletnie nie przypaść wam do gustu. Przy grze tej można naprawdę fajnie się zabawić. Dlatego nie ma na co czekać tylko ściągnąć ją i zacząć grę.

Grafika jest naprawdę dobra, aczkolwiek i tak liczą się tylko przyciski, które musimy dusić oraz wygrywana muzyka. Zabawa jest naprawdę dobra w szczególności jeśli dopada was nuda i monotonny tryb życia na przykład gdy za oknem jest śnieg i jest naprawdę ponuro.
Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button