Fiery Dentist – wciel się w dentystę i wyrywaj zęby!

Chyba nie ma takiej osoby, która nie bałaby się iść do dentysty. Oczywiście każdy z nas idzie do niego, gdy bolą nas zęby lub gdy jest to konieczne. Jednak jeśli nie ma takiej potrzeby to każdy omija tę osobę wielkim łukiem, nazywając go sadystą. Jednak co powiecie na wcielenie się właśnie w dentystę i powiercenie trochę w zębach? To warto byście przetestowali grę Fiery Dentist.

Fiery Dentist to gra, w której wcielamy się właśnie w stomatologa. Możemy tutaj borować, naprawiać i wyrywać zepsute zęby. Tylko trzeba uważać, bowiem gdy będziecie nieostrożni, ząb eksploduje, a pacjent umrze na waszym krześle,a tego byśmy przecież nie chcieli. Na samym początku należy sprawdzić, które zęby są zgniłe, bo nie każdy lubi pozbywać się swoich zdrowych zębów. Co również może wam się przydarzyć. Jeśli zatem chcecie zobaczyć jak to jest trzymać wiertarkę i szczypce, to ta właśnie gra jest dla was.

Chociaż raz w życiu możecie wcielić się w osobę, która często jest sprawcą waszych najgorszych koszmarów. Jednak musicie być ostrożni, bowiem musicie uważać i odpowiednio zadbać o waszego pacjenta. Tak, aby z waszego gabinetu wyszedł w pełni zadowolony oraz by już nic go nie bolało, co jest tutaj zdecydowanie najważniejsze. Jeśli chodzi o szatę graficzną, to nie robi ona szału, mogłaby by być lepsza, jednak nie przeszkadza ona bowiem w zabawie. Na szczęście do tej w miarę prostej aplikacji wystarczy ona w zupełności. Muzyka również jest odpowiednia. Każdy z was może wczuć się w klimat i odpowiednio zadbać o waszych pacjentów. Uwaga bo gra pomimo swojej prostoty może wciągnąć was na wiele godzin zabawy. Gra za darmo w appszoom.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button