Circuit Flow Free – połącz odpowiednio punkty ze sobą i zapełnij planszę!

Jednym z liczniejszych gatunków gier na urządzenia mobilne są oczywiście gry logiczne. Fanów tego typu gier nie brakuje. Dlaczego? Ponieważ najczęściej są proste jeśli chodzi o grafikę, czy też samo wykonanie i fabułę gry, ale jednak trzeba w nich odpalić swoje szare komórki i pomyśleć nad każdym poziomem. Dlatego też jeśli szukacie kolejnej gry, która zmusi was do myślenia, to powinniście zwrócić uwagę na Circuit Flow Free. Wiele osób zapewne zna tę grę z Internetu, gdzie graliście w nią na komputerze. Teraz również możecie to robić na waszych urządzeniach mobilnych.

Circuit Flow Free jest prostą grą logiczną, gdzie mamy syndrom planszy, jest jeden z najlepszych dowodów na to, że gra ma w sobie to coś. Sprawia to, że naprawdę trudno jest się od niej oderwać. Naszym zadaniem tutaj jest połączenie ze sobą dwóch punktów o tym samym kolorem. Jak na sam początek brzmi prosto prawda? Jednak sprawa taka oczywista nie jest. Bowiem punkty należy połączyć tak, aby zapełnić połączeniami całą planszę i jednocześnie nie przecinać ich ze sobą. Jeśli chodzi o poziomy trudności to mamy ich do dyspozycji kilka. Oczywiście im więcej punktów do połączenia, tym trudniejsze zadanie na nas czeka. Dlatego jeśli lubicie takie wciągające zagadki, to koniecznie musicie zainteresować się tą grą, bo z pewnością spełni ona wasze oczekiwania.

Grafika jest tutaj prosta. No ale cóż, do tego typu gry nic więcej nam nie potrzeba, zatem wystarczy w zupełności. Chodzi tutaj bowiem o samą satysfakcję grania, więc nikt zapewne na grafikę za bardzo uwagi nie zwróci.
Gra za darmo w Google Play

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button