Zoo Story – zbuduj własne ZOO i zaopiekuj się zwierzętami!

Zoo StoryMiłośników zwierząt nie brakuje. Zapewne wielu z was ma w swoich domach psy czy koty, a nawet chomiki czy szynszyle. I choć niektórzy z was nie mogą sobie pozwolić na posiadanie zwierzątka ze względu na uczulenia czy też brak miejsca w domu, to naprawdę rzadko można znaleźć kogoś, kto całkowicie nie lubi zwierząt. Dlatego też Zoo Story będzie zapewne odpowiednią grą, dla wszystkich miłośników naszych pupili.

 

Zoo Story to gra, w której naszym zadaniem jest stworzenie i rozwój zoo. Odkryjecie tutaj naprawdę wiele gatunków różnych dzikich zwierząt z dżungli, oceanu i nie tylko. Do tego waszym zadaniem będzie wychowanie małych zwierzątek i opieka nad nimi. Czeka na was wiele misji i doświadczeń. Na samym początku musicie wybrać i dbać o egzotyczne zwierzęta w tym tygrysy, zebry, koale, strusie, krokodyle czy pandy.

Do odkrycia czekają na was również tajemnicze i magiczne zwierzęta takie jak jednorożce. Musicie również zaprojektować układ oraz dekoracje dla waszego zoo, wybrać parki rozrywki oraz udogodnienia dla waszych zwierząt. Oczywiście możecie również założyć i uprawiać odpowiednie rośliny, które po zbiorze mogą posłużyć jako pokarm dla waszych zwierząt. Wasi znajomi mogą zwiedzać wasze zoo i dawać wam ciekawe bonusy. Będziecie również otrzymywać odpowiednie zadania do wykonania, dzięki którym będziecie szybciej rozwijać wasze zoo oraz otrzymywać nagrody.

Grafika może nie powala na kolana, bowiem jest zrobiona naprawdę prosto, ale nie ona jest tu najważniejsza, wystarczy, że ma w sobie to coś, co przyciąga. Dodatkowo przyczynia się również do tego sama fabuła gry. Oprawa muzyczna jest tutaj odpowiednia, nie rozprasza nas i nie denerwuje  dzięki czemu pozwoli nam się wczuć w odpowiednią rolę i bawić się przez nawet kilka godzin.
Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button