Nightclub Story – stwórz własny klub nocny!

Nightclub StoryLubicie imprezować? Zapewne wielu z was uwielbia chodzić ze znajomymi na imprezy z dobrą muzyką, gdzie można się zabawić i odprężyć po całym dniu pracy. Jednak jeśli wolicie poleniuchować w domu na przykład grając w jakąś grę na waszym Androidzie to koniecznie powinniście wypróbować grę Nightclub Story.

Nightclub Story to gra, w której waszym zadaniem jest stworzenie swojego własnego klubu nocnego, gdzie będzie puszczana wasza ulubiona muzyka. Musicie stworzyć parkiet, oświetlenie, wymieszać kilaka drinków, a następnie strategicznie rozmieścić głośniki i plakaty, które są wręcz unikatowe. Naprawdę dużą zaletą gry jest to, że można w grze zastosować własną bibliotekę muzyczną z mp3 lub skorzystać z gotowych melodii, które przygotowane są w grze. Do naszych zadań należeć będzie projektowanie oraz budowa i rozbudowa naszego klubu nocnego, a także efektów specjalnych, oświetlenia, ozdób itd., wybrać utwory, wmieszać napoje, które dostosowane są do naszego baru, stworzyć jak najlepszą powierzchnię prakietową do tańca, może być nawet na całej powierzchni naszego klubu, można odwiedzać znajomych i potańczyć u nich w klubie, a także co tydzień będą aktualizowane coraz to nowe elementy wystroju, napojów oraz wszelkich elementów.

Jeśli chodzi o grafikę, to z pewnością nie jednego z was zaskoczy, bowiem pomimo że jest zrobiona na miarę bajki, to jest naprawdę realistyczna i spodoba się zapewne wielu z was. Muzyka również jest odpowiednia, tym bardziej, że można wybrać tę, którą proponuje nam sama aplikacja, ale również można skorzystać ze swoich utworów, co jest z pewnością największym atutem tej gry.
Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button