Hotel Story – zbuduj swój własny hotel i zarządzaj nim!

Hotel StoryWielu z was zapewne przyzna mi rację, że jeżeli już przychodzi czas, kiedy chcecie odpocząć, to z pewnością bardzo dobrym sposobem będzie tutaj pogranie w coś na waszych urządzeniach mobilnych. Gier oczywiście jest naprawdę dużo, dlatego wszystko zależy od tego, co tak naprawdę najbardziej lubicie. Jeśli lubicie budowę różnych budynków, do tego zarządzanie nim i ludźmi to Hotel Story z pewnością będzie tutaj dla was odpowiednie.

Hotel Story, to gra w której waszym zadaniem będzie zaprojektowanie własnego, wymarzonego budynku – hotelu. Waszym celem będzie tutaj rozwinięcie waszego ośrodka, a także uaktualnianie waszego zaplecza oraz możecie przekonać się kto jest zdecydowanie najlepszym hotelarzem wśród waszych znajomych. Każdy z was musi liczyć na swoją kreatywność, aby zbudować swój wymarzony resort od podstaw. Czeka na was aż 14 unikalnych obiektów z wieloma poziomami aktualizacji, do tego 18 rodzajów obiektów turystycznych z różnymi poziomami zaawansowania, możecie połączyć się także z graczami na całym świecie i wysyłać do nich wskazówki. Oczywiście waszym hotelem zarządzać możecie również gdy jesteście offline, w dowolnym momencie bez konieczności łączenia się z Internetem.

 

Grafika jest tutaj zadawalająca. Bowiem każdy z was zapewne przyzna, że grafika ta ucieszy wasze oko. Muzyka również nie jest zła, nie ma tutaj nic do zastrzeżenia. Dlatego też gra jest naprawdę dobra, gdy chcemy odpocząć po ciężkim dniu w pracy czy tez w szkole.
Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button