TouchMix FX – wybijaj odpowiedni rytm, by odegrać daną piosenkę!

TouchMix FXCóż każdy z was chyba przyzna mi rację, że bez muzyki nie ma tak naprawdę życia. Muzyka wypełnia każdą naszą chwilę. Każdy ma na pewno takie piosenki, że gdy usłyszy jakąś z nich, zaraz przed oczami pojawia mu się konkretna scena. Oczywiście jedne piosenki lubimy bardziej, drugie mniej, a innych całkowicie nienawidzimy, bo na przykład stało się przy nich cos złego. Dlatego jeśli lubicie muzykę, to może warto zobaczyć co ma w ofercie TouchMix FX?

Gra TouchMix FX to kolejna gra od Gamevil i właśnie o dziwo z gatunku muzycznego. Jest to kontynuacja TouchMixa 2, który ukazał się niestety tylko po koreańsku dlatego tez zapewne nie bardzo kojarzycie ten właśnie tytuł. Gra ta jest utrzymana w klimatach Osu! co z pewnością kojarzy wielu graczy.

Naszym zadaniem jest tutaj dotykanie odpowiednich przycisków na ekranie naszego smartfona w rytm danej muzyki, tak aby jak najlepiej wczuć się w wygrywaną muzykę i odegrać cały utwór. Do naszej dyspozycji oddane są dwa tryby, przy czym w wybranym utworze znajdziemy różne typy muzycznych przycisków. Są one poziome, ruchome, kręcące się i wiele innych. Niestety super hitów takich jak Lady Gaga czy Beyonce, tutaj nie znajdziemy, to i tak liczy się dobra zabawa. A to jest tutaj gwarantowane. Dlatego jeżeli naprawdę lubicie muzykę, to gra ta jest wprost stworzona dla was.

Jeśli chodzi o grafikę, to jest ona naprawdę atrakcyjna. Piosenki nie należą do najgorszych, dlatego na pewno będziecie się przy nich dobrze bawić. A wasz czas wolny będzie już zaplanowany i zabijecie też nudę w jakiej w danej chwili się znajdziecie.

Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button