Taptitude – zestaw 75 gier, do naprawdę świetnej zabawy w kilku wolnych minutach!

TaptitudeJest wiele osób, które poszukują gier, które nie mają jakiejś obszernej fabuły. Chodzi im bowiem tylko o to, aby chwilę się odprężyć i zapomnieć o wszystkich problemach, obowiązkach, czy innych rzeczach, które codziennie zawracają nam głowę. Dlatego też poszukiwane są krótkie gierki, które umila wam czas i nie będą wymagały od nas wielu godzin siedzenia przy nich, aby przejść całość. A jeszcze lepiej byłoby gdybyśmy mieli łatwy dostęp do wielu takich gier. Dlatego też warto zaopatrzyć się w Taptitude.

Taptitude to zestaw aż 75 minigierek. A znajdziecie tutaj gry, w których będą zagadki, łączenie rur, mahjong

oraz inne wciągające, a co najważniejsze niedługie gry. Na samym początku odblokowanych mamy tylko 10 pozycji, a w każdej można zdobyć maksymalnie 5 gwiazdek. Wystarczy ich zebrać 25, aby odblokować kolejny zestaw. Składa się on z 5 kolejnych pozycji. I tak można robić, aż odblokujemy wszystkie 75 pozycji. Różnorodność wszystkich gier, które mamy tutaj dostępne, jest naprawdę ogromna. Poczynając od tych prostych, jak namalowanie jak najrówniejszego trójkąta równobocznego, po te, gdzie trzeba trochę bardziej pomyśleć np. super pamięć, czy gra Coin Miner, gdzie naszym zadaniem jest kopanie w poszukiwaniu monet oraz bonusów. Dzięki temu, że Taptitude ma w swojej ofercie aż tyle gier, to grający w nią nie mogą narzekać na nudę. Dlatego też jeśli macie tylko wolnych kilka minut, to zawsze można wybrać sobie którąś z gier i zagrać.

Grafika jest tutaj naprawdę dobra. Muzyka oczywiście zależy od tego jaką grę wybierzemy. W jednych grach jest lepsza, w innych gorsza, jednak wszystko zależy od upodobania danego gracza.
Gra za darmo w Google Play

źródło: Droidek.pl

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button