Genius Mix Bartender – bardziej zmieszany, niż wstrząśnięty

James Bond podchodzi do baru I rzuca swoje słynne „Martini, wstrząśnięte nie zmieszane”. Wszystko fajnie i pięknie, ale co jeśli Ty byś stał za barem i miał przygotować drinka? Możesz potrenować tutaj!

Genius Mix Bartender to bardzo sympatyczna gra, o dość oryginalnym pomyśle. Naszym zadaniem jest przygotować jak najlepszego drinka z dostępnych alkoholi i dodatków, wymieszanie ich oraz podanie drinka do degustacji Miguelowi, naszemu przyszłemu szefowi. Brzmi jak coś banalnego, ale kombinacji są tysiące! A to dzięki temu, że musimy dbać o proporcje tego, co wrzucamy do shakera, długość mieszania i rodzaje dodatków. Każda nasza porażka w doskonaleniu sztuki barmańskiej kończy się tragicznym stanem Miguela, który u mnie wywołał niezłe parsknięcie śmiechu. A to shaker wybuchnie mu w dłoniach, albo zacznie on zionąć ogniem po degustacji- jest mnóstwo różnych ciekawych i śmiesznych kombinacji. Za każdego zaliczonego drinka powyżej danego pułapu punktów otrzymamy nowy alkohol do kolekcji, albo nowy dodatek. Gra wciąga, zachęca do kombinowania. Chociażby, żeby popatrzeć na komiczne cierpienia barmana.

Szata graficzna oraz muzyczna stoją na przyzwoitym poziomie- Miguel wydaje się być strasznie sympatyczną postacią z mroczną przeszłością, a jego wypadki animowane są dobrze, więc wywołują uśmiech. W tle przygrywa nam spokojny, zapętlony motyw, zapewniający rozważne mieszanie trunków. Gra się w tą aplikację bardzo przyjemnie, bardzo szybko zabija to nudę, czy to w szkole, czy też w autobusie. Godne polecenia! Pochwalcie się swoimi trunkami!
Gra za darmo na Google Play!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button