Power Toggles – świetne widżety do przełączania funkcji systemu

powertogglesOpcję przełączników w obszarze powiadomień, który rozwinąć możemy sobie z góry wprowadzono dopiero w najnowszej wersji systemu Android, a mianowicie Jelly Bean. Wcześniejsze niestety nie posiadały takiej funkcji, no chyba że mieliśmy na pokładzie zainstalowaną którąś z wersji Cyanogenmod lub AOKP.

Power Toggles umożliwiają nam na umieszczenie widżetów w obszarze powiadomień już od wersji 2.3 wzwyż. Wszystko to bez uprawnień Roota. Program obsługuje także widżet, podobny do tego systemowego, który możemy w każdej chwili umieścić. Tutaj funkcje są jednak o wiele bardziej rozbudowane.

Power toggles sprawdza się doskonale. Jest bardzo dobrze konfigurowalny. Możemy zmienić właściwie wszystko, zaczynając od kolorów ikonek, aż po ich zachowanie, etykiety aż po własne ikonki. Doskonale dostosować możemy je do reszty telefonu. Zarówno jeśli chodzi o paski w obszarze powiadomień, jak i o te, które ustawić możemy jako widżet. Poza wyglądem dostosowywac możemy także poziomy jasności, głośnośći, czy też 2G/3G i tym podobne rzeczy. Kolroy mogą zmieniać się także w zależności od stanu widżetu.

W Power Toggles możemy włączać aplikacje, powodować ich różne zachowania, a wszystko oczywiście ograniczone tym, co sobie wymyślimy. Program co ciekawe prowadzi statystyki naszych widżetów. Niestety jest ich niewiele, można było pokusić się tutaj o np. zliczanie ilości przełączeń, lecz tylko w formie ciekawostki.

Ocena 9/10
Ogromne możliwości konfiguracji, doskonałe działanie. Niczego więcej nie trzeba. Oby więcej tego typu aplikacji.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button