Anger of Stick 3 – figurkowa naparzanka

Każdemu zdarzało się malować proste postacie na tylnich stronach zeszytów podczas niezbyt interesujących lekcji. Zostawały one wojownikami, wyzwolicielami narodów, czy kimkolwiek, kto był obecnie bardziej interesujący. Co, jeśli niektóre z tych fantazji zostały przeniesione na telefony? Sprawdźmy.

Anger of Sticks 3 jest grą studia Miniclip.com, które znane jest z flashowych gier na nasze pecety. W grze wcielamy się w jedną z pięciu postaci, której kosmici porwali miłość życia- postanawiamy ją odzyskać. Oczywiście przebijając się przez hordy przeciwników. Rozgrywka polega na przechodzeniu z lewej na prawą stronę poziomu, klepiąc po drodze coraz to silniejszych przeciwników. Każda postać ma inny zestaw ciosów, które łączą się w efektowne i efektywne kombinacje, które przyjemnie ogląda się na ekranie telefonu. Świetnie siadały mi kopniaki z pół obrotu, dźwięk uderzenia o szczękę przeciwnika dawał niesamowitą satysfakcję. Możemy także zaopatrzyć naszego „ludka” w broń palną, by zwiększyć szanse na przeżycie. No i konieczne jest ulepszanie postaci, zwiększanie ich mocy, gdyż drugi poziom jest zdecydowanie trudniejszy od pierwszego. Wszystko to za wirtualną walutę, zdobytą podczas rozgrywki. Każda z postaci ma też specjalną umiejętność, zwiększania mocy kosztem zdrowia.

Oprawa aplikacji stoi na wysokim poziomie, jak to na miniclipa przystało. Mimo, że jest to gra 2D o prostych rysowanych postaciach, poziomy są dopracowane graficznie. Animacje to cudo, płynne kombinacje i łączone ciosy to naprawdę coś przyjemność, którą można oglądać przez dłuższą chwilą. Może to też dzięki świetnemu udźwiękowieniu ciosów, jakby prosto z wschodnich filmów akcji. Muzyka może i jest zapętlona, jednak strasznie wpadła mi w ucho, za to należy się duży plus.

Ogólna ocena to 8/10, gra dorobiła się paru lagów przy ładowaniu reklam, które zmieniały się co pół minuty oraz inteligencja przeciwników trochę szwankowała.
Fanom bijatyk zdecydowanie polecam- za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button