Rybomaniak – dla fanów wędkarstwa

rybomaniakFanów rybołówstwa w naszym kraju nie brakuje. Na pewno każdy z was zna osobę, która bardzo lubi to robić, a dla wielu jest to pewien sposób na życie ulubione hobby. Spędzanie dużej ilości czasu na siedzeniu i wyczekiwaniu na zdobycz dla niektórych wydaje się być rzeczą bezsensowną, którą zastąpić można czasem marnowanym przy komputerze. Nie ma jednak tam świeżego powietrza, ciszy i spokoju bez rozpraszających rzeczy.

Rybomaniak to aplikacja dla osób, których łowienie ryb jest prawdziwą pasją, czymś ważnym. Na górze programu znajdziemy menu, w którym mamy opcje takie jak aktualności, wideo oraz targi. Ostatnie trzy kreski to tylko możliwość odświeżenia oraz przekserowanie do informacji o aplikacji oraz rzadko spotykana funkcja zamykania aplikacji. Aktualnie większość programów zostawianych jest na pastwę losu systemowi, który sam odpowiednio zarządza RAMem.

Program przedstawia w jednym miejscu informacje z największych i najważniejszych portali o rybołówstwie. Są to wędkuje.pl, karpmax.pl, carppassion.eu, dvdkarp.pl, matchfishing.pl, zpw.pl, media.pl, wedkarzpolski.pl. Nie trzeba więc marnować czasu na przechodzenie pomiędzy kolejnymi portalami, a po prostu używać jednej, przeznaczonej do tego aplikacji. Niestety program nie wyświetla newsa u siebie, tylko po prostu przekierowuje na daną stronę. Za to duży minus.

Druga część to wideo. Tutaj jesteśmy przekierowywani do serwisu Youtube. Za każdym razem, więc nie będzie kłopotu z ewentualnym otwieraniem go na każdym urządzeniu z Androidem.

Ostatnia zakładka to targi, gdzie znajdziemy informacje o ewentualnych targach związanych z łowieniem ryb. Ostatni news… sprzed świąt wielkanocnych.

Ocena 5/10.

Przy okazji przykładowy filmik z programu:

Aplikacja za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button