MAYDAY! Emergency Landing – lądowanie awaryjne

Katastrofa samolotu jest niestety dość kontrowersyjnym tematem w Polsce. Gdziekolwiek zjawi się tego typu problem na świecie, to od razu pojawiają się głosy pseudospecjalistów, którzy mówią o smoleńskiej katastrofie, jej powodzie oraz działaniach Polski, która miałaby w jakiś sposób dochodzić do ewentualnych przyczyn. Przed nami gra poświęcona tematyce lądowań.

Jak widać – naszym zadaniem jest po prostu wylądować. Zostajemy pilotem konkretnego statku z określoną liczbą pasażerów. Zależnie od tego samolot inaczej się „prowadzi”, czyli po prostu inaczej się nim leci, różny sposób reaguje na sterowanie. Będziemy musieli lądować niezależnie od warunków atmosferycznych – przecież jest to awaryjne lądowanie, więc niestety nie możemy na to zwracać uwagi.

mayday

Wylądowanie na pasie niestety nie jest łatwym zadaniem. Nawet mimo tego, że otrzymujemy komplet informacji o tym jak musimy lecieć. Wiemy kiedy trzeba zwolnić, kiedy przyspieszyć, a trasa najlepszego podejścia wyznaczona będzie za pomocą zielonych okręgów, przez które należy przelecieć. Często niestety to się nie udaje.

Sterowanie rozwiązano bardzo łatwo, bo po prostu za pomocą akcelerometru. Wystarczy przechylać telefon w odpowiednią stronę, a dokładnie tak zachowa się nasz samolot. Do tego przeróżne przyciski, które wystarczy wcisnąć.

Graficznie jest tutaj dość dobrze. Prosto, bo nic więcej tutaj nie powinno się wymyślać. Szczerze mówiąc nie zwraca się nawet na to zbytnio uwagi, gdy jest się pochłoniętym patrzeniem na przyrządy.

Ocena 8/10.
Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button