Podsumowanie miesiąca – Maj 2013

Koniec maja. To oznacza jedno – podsumowanie miesiąca! W ostatnich 30 dniach mieliśmy kilka naprawdę dobrych gier i aplikacji, które warto ściągnąć. Oto przed wami po 3 z nich. Miłego testowania!

1. Dungeon Hunter 4

dungeonhunter4
Dawno nie było na łamach naszego serwisu produkcji od Gameloftu. A jak już się pojawiła, to od razu wywołała niemałe poruszenie! Świetny wręcz tryb kampanii, wysoka grywalność, a do tego fantastyczna grafika. Czego chcieć więcej? Może lepiej byłoby gdyby nie trzeba było płacić za tyle rzeczy…

Recenzja

2. Green Force: Zombies


Nabijamy się często z ilości gier poświęconych tematyce zombie. Nikt nie może chyba narzekać na to, że ma niedostatek niszczenia zombiaków! Green Force to aktualnie jedna z najlepszych gier, którą mieliśmy okazję testować. Bardzo przyjemny FPS z dość przyzwoitą grafiką.

Recenzja

3. Daddy Was a Thief


Polska produkcja od Rebel Twins. Dość ciekawe zasady – oryginalne. Narzekamy trochę na brak oryginalności w nowych produkcjach. Polakom jednak udało się stworzyć coś w miarę rzadko lub prawie w ogóle niespotykanego. Do tego świetna realizacja pomysłu. Polecamy!

Recenzja

1. Power Toggles


Widżety w obszarze powiadomień domyślnie zostały wprowadzone dopiero w jednej z najnowszych wersji systemu Android, a konkretniej Jelly Bean. Niestety niewielu użytkowników ma dostęp do tak nowego oprogramowania, a chcieliby korzystać z widżetów. To właśnie umożliwia Power Toggles – bardzo usprawnia pracę ze smartfonem.

Recenzja

2. Cloudii


Z chmur korzysta prawie każdy z nas. Oczywiście nie z tych chmur na dworze (no chyba, że w słoneczne i gorące dni :) ) tylko tych internetowych, gdzie przechowujemy kopie swoich danych. Cloudii pozwala nam na zarządzanie kilkoma kontami z jednego miejsca.

Recenzja

3. Earbits Radio


Muzyki również każdy słucha. Praktycznie bez wyjątku. Jak więc odkrywać nowe tytuły i wykonawców? Oto jeden ze sposobów. Wielu ludzi nienawidzi także komercji w muzyce. Tutaj jej nie uświadczymy, bo to radio tylko i wyłącznie niezależnych wykonawców.

Recenzja

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button