Green Force: Zombies – bardzo dobry FPS

Gier FPS na telefony dotykowe nie mamy zbyt wiele. Bardzo często okazuje się, że sterowanie jest strasznie trudne, bo przyzwyczajeni jesteśmy raczej do tego, żeby sterować klawiaturą i myszką. Oczywiście te urządzenia również możemy podłączyć do smartfona, ale to raczej nie jest zbyt poręczne i łatwiej pograć na laptopie czy też pececie.

greenforces

Przed nami gra, która należy do tych z gatunku FPS oraz o tematyce zombie! Tak jest, kolejny raz! Dlaczego nie ma w Google Play osobnej kategorii: zombie? Nie wiem, może zostanie takowa wprowadzona. Ułatwiłoby to na pewno życie fanom, a tych oczywiście znajdziemy wszędzie.

Przejdźmy jednak już do samej gry. Naszym zadaniem jest oczywiście dobijać nieumartych. Stwory te poruszają się w naszą stronę i starają się nas zabić. W sumie nic wielkiego czy też strasznie skomplikowanego. Wszystko to zrealizowane w trzech trybach, z czego jednym jest właściwie cała historia. Bardzo fajnie z resztą opowiedziana. Już przy uruchomieniu gry jesteśmy wprowadzeni w jej świat za pomocą filmiku wyjaśniającego wszystko.

Mocną stroną gry jest oprawa audiowizualna. Co ciekawe – nie trzeba mieć mocnego urządzenia, żeby dostępne były wszystkie efekty. Tekstury są zadowalającej jakości, modele też. Animacje również należą do dobrze wykonanych.

Sterowanie możliwe jest za pomocą dwóch palców. Lewym sterujemy postacią tj. jej przemieszczaniem się, a prawym celujemy i strzelamy. Sprawdza się to świetnie, choć chwilę trzeba oczywiście poświęcić na zaznajomienie się z czułością sterowania.

Ocena 9/10
Aktualnie najlepsza gra o zombie jaką mieliśmy okazję testować.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button