Gunner FreeSpace Defender

Gunner FreeSpace Defender to podobno pierwsza gra FPS na platformę Android osadzona w kosmosie. Najprostszym i najkrótszym opisem (według twórców) jest „Kill ‘em all”, a więc po prostu zabij ich wszystkim.

Tak jak w opisie – naszym zadaniem jest po prostu zabić wszystkich nadlatujących oraz przelatujących wrogów. Mamy tutaj wbudowanych 12 typów broni podstawowych oraz 6 rodzajów dodatkowych. Do podstawowych broni amunicja jest nieograniczona. Niestety przy dodatkowych nie ma tak przyjemnie. Jak więc zdobyć dużo punktów? Strzelać celnie. Należy przy tym oczywiście uważać, żeby nie uszkodzić swoich przyjaznych statków.

gunner

Gra wyposażona jest w dwa ryby. Pierwszy to kampania, a drugi to survival, a więc tryb przetrwania. Wersja lite jest ograniczona o 5 poziomów w kampanii oraz jednego w przetrwaniu. Pełna wersja to 32 poziomy.

Muzyka tak jak i grafika to naprawdę mocne strony gry. Ogromny plus dla twórców da optymalizację, bo gra chodzi naprawdę bardzo dobrze nawet na słabszych urządzeniach. Strasznie mnie to zdziwiło – dlaczego więc inni tak się nie starają? Nie wiadomo.

Jeśli więc szukacie dobrej gry osadzonej w kosmosie, to na pewno jest to dobra propozycja. Gunner FreeSpace Defender to naprawdę dobra pozycja w Google Play. Polecamy!
Ocena 8/10.

Za darmo w wersji Lite oraz 9zł w wersji pełnej.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button