Color Burst – prosta i trudna

coloburstCasualowe gry logiczne to chyba aktualnie najpopularniejsze i najczęściej ściągane gry z Google Play. Oczywiście pojedyncze aplikacje z innych gatunków są wyżej w rankingach, lecz ogólnie wygrywają proste logiczne produkcje, które wymagają trochę pomyślunku.

Do takich właśnie gier należy Color Burst. To bardzo prosta i uzależniająca gra typu puzzle. W grę mogą grać wszyscy. Najprostsze poziomy są doskonałe dla dzieciaków, lecz dorośli również będą mieli niemałe wyzwania przed sobą.

Zasady Color Burst są niesamowicie proste. Musimy po prostu zniszczyć wszystkie kwadraty z iksami na calutkiej planszy. Jak więc tego dokonać? Po prostu klikamy na okręgi, które również znajdują się na danym poziomie. Te strzelają w cztery strony poziomo i pionowo kulkami, które niszczą kwadraty tylko o tym samym kolorze. Możemy cofnąć się o kilka kroków jeśli się pomyliliśmy.

Mocną stroną gry jest ilość dostępnych poziomów. Tych jest aż 800 z czego 450 darmowych. Nie dziwię się twórcom, że zdecydowali się na zrobienie płatnych poziomów, bo wykonanie ich wymagało na pewno ogromnej ilości pracy. Najprostsze plansze mają rozmiary 5×5. Najtrudniejsze natomiast 12×12 i wymagają naprawdę czasem sporo czasu żeby je rozwiązać. Niestety – obsługa tak dużych poziomów na małych ekranach jest trudna. Na tablecie szło mi to zdecydowanie lepiej.

Ocena 6+/10
Prosta logiczna produkcja. Tylko dobra.


Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button