HellyBelly – desperacki bieg do łazienki!

Mieliście kiedyś taką sytuację, w której to MUSIELIŚCIE zdążyć do toalety niezależnie od tego co dzieje się na świecie? Mury mogą się walić, na ziemie najeżdżać zombie, a ogromna asteroida zmierzać wprost na nasz dom. Dokładnie tego typu sytuację przedstawia gra Helly Belly.

hellybelly

Naszym zadaniem jest dostać się do łazienki jak najszybciej. Inaczej zakończy się to źle, a nawet bardzo źle… Możecie się wręcz domyślić :) Po drodze będziemy musieli znaleźć i wziąć papier toaletowy. Ten zazwyczaj jest położony w ciągu monet, które zbieramy i możemy potem przeznaczyć na upgrade’y lub nowe postacie.

W gąszczu monet znajdziemy także napoje na przykład zwiększające naszą wytrzymałość, bowiem będziemy natrafiać także na innych ludzi podczas naszego biegu. Gdy w nich uderzymy musimy się pomasować w odpowiednich miejscach żeby przedłużyć nasze szanse na zdążenie do łazienki.

Będziemy mogli wcielić się w kilka ról, a w tym na przykład… w Świętego Mikołaja! Twórcy naprawdę humorystycznie podeszli do całej gry, co w sumie można stwierdzić już podczas pierwszych sekund rozgrywki.

Gra w pełni korzysta z dobrodziejstw trójwymiarowej grafiki, która jest w tym przypadku po prostu zabawna. Miłe dla oka animacje desperackiego biegu są naprawdę ok. W tle przygrywa nam nerwowa muzyczka, co jeszcze bardziej wpływa na klimat gry.

Ocena 8/10
Naprawdę przyzwoita i humorystyczna produkcja. Polecamy!

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button