Pocket Pool Pro – bilard w Twojej kieszeni

Kto z nas nie przepada za wieczorami spędzonymi ze swoimi znajomymi przy bilardowym stole popijając złotym trunkiem? Jeśli nie mieliście nigdy okazji spędzać w ten sposób czasu z innymi, to serdecznie polecam. Niech nie odstrasza was wizja kompromitacji, bo nie umiecie grać. Zakładam, że większość waszych znajomych też nie będzie potrafiła :)

poolpro

Najpierw wypadałoby więc poznać zasady, prawda? W tym zadaniu pomoże nam gra Pocket Pool Pro, która przenosi rozgrywki bilardowe wprost na ekrany naszych urządzeń. Oczywiście w tym wypadku zrzucona jest z nas odpowiedzialność za prawidłowe trzymanie kija i dokładne uderzenia. A to jest przecież najtrudniejsze. W prawdziwym życiu nie będziemy mieli również podpowiedzi takich jak linia, która pokaże, w którą stronę poleci uderzona bila.

Gra wyposażona jest w 3 tryby. Zwykła gra, wyzwanie oraz trening. W treningu oczywiście robimy, co nam się żywnie spodoba. Uderzamy gdzie chcemy i jak chcemy bez żadnych konsekwencji. W wyzwaniu otrzymujemy już ułożone bile i naszym zadaniem jest w jak najkrótszym czasie umieścić wszystkie w łuzach, a więc w dziurach, do których wpadają.

Gra wykonana jest dość przyzwoicie. Odbicia bil oraz ogólną fizykę odwzorowano dość dobrze. Na pewno można to potraktować jako swego rodzaju trening przed prawdziwymi rozgrywkami. Grafika jest prosta – w sumie inna być nie powinna, bo co można wymyślić do rozgrywek bilardowych?

Ocena 7/10
Bardzo przyzwoita gra, grywalna i dobrze wykonana.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button