Slenderman LIVE – strachy?

Przeżyj horror we własnym środowisku! Czy kiedykolwiek wyobrażałeś sobie, że spotkasz SlenderMana – upiora w garniturze na podwórku, w pokoju czy też w toalecie? Sięgnij po tą aplikację i zmierz się z człowiekiem bez twarzy na swojej ulicy!

unnamedSlenderMan Live to jedna przerażających gier na telefon wydana przez programistów z Scotty Animation – drużyny, która specjalizuje się w wydawaniu różnych wersji i odmian gier-horrorów nawiązujących do tytułowego mężczyzny z białą twarzą. Nasza podróż zaczyna się od.. miejsca w którym jesteśmy. Gra korzysta z kamery zamontowanej na telefonie i tworzy z naszego środowiska mrożące krew w żyłach miejsce. Naszym zadaniem jest zebranie wszystkich karteczek, których musimy szukać prześwietlając kamerą najgłębsze zakątki pomieszczenia (ściany, łóżko, wanna) a także ucieczka przed SlenderManem, który czyha na nas kiedy wybierzemy złą drogę.  Gra ma budzić postrach i wywoływać grozę. Czy spełnia te oczekiwania? Nie do końca. Należy się pochwała programistom za nietypowy pomysł i konwencję gry. Aplikacja świetnie wykorzystuje kamerę telefonu, zmieniając doskonale nasze otoczenie tak, abyśmy się poczuli jak prawdziwi bohaterowie horroru. Jednak pojawiające się elementy fantastyczne jak karteczki i główny stwór nie są ani realistyczne ani przekonujące. Zamiast strachu czujemy irytację będąc zmuszeni do słuchania „naszego” tętna, które łomocze przez całą grę a także szumiącego obrazu pojawiającego się wraz ze SlenderManem.

Techniczne wykonanie gry jest dosyć dobre. Świetne użycie kamery, przez którą widzimy obraz jak przy użyciu latarki czyni tę grę oryginalną. Za to elementy przeznaczone to straszenia gracza nie spełniają do końca swej roli. Autorzy powinny także popracować nieco na dźwiękiem, który mógłby być nieco milszy dla ucha.

Gra jest warta wypróbowania i przekonania się samemu jak to jest zmierzyć się ze SlenderManem.

Ogólna ocena 5/10.

Za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button