Oficjalna aplikacja Euro 2012 dostępna w Marketplace

Niektórzy fani piłki nożnej już od jakiegoś czasu odliczają pewnie dni do rozpoczęcia mistrzostw Europy, które w tym roku mają odbyć się na stadionach w Polsce i na Ukrainie. Dla tych, co chcieliby cały czas być na bieżąco z wiadomościami dotyczącymi najważniejszej piłkarskiej imprezy Starego Kontynentu, zamieszczono w Marketplace oficjalną aplikację Euro 2012.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że niektórzy z Was mają dość sceptyczne podejście do oficjalnych aplikacji jakichś imprez czy wydarzeń sportowych. Możemy Was jednak zapewnić, że jeśli nie lubicie czytać plotek piłkarskich (oficjalne programy przeważnie nie zamieszczają tego typu informacji), to zainstalowanie w Waszym smartfonie aplikacji Euro 2012 będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Na samym początku wpisu kilka słów o interfejsie aplikacji, który jest dość przyjazny dla użytkownika i bardzo ładnie wygląda, dzięki czemu z programu naprawdę chcę się korzystać. Niestety, autorzy mobilnego narzędzia Euro 2012 zapomnieli o niektórych potrzebach użytkowników Windows Phone’a (program nie umożliwia użytkownikom dostosowywania menu do własnych potrzeb), ale nie jest to raczej duża wada programu.

To, co przede wszystkim powinno spodobać się Wam w aplikacji opisywanej w tym wpisie, to fakt, iż posiada ona polską wersję językową, która – niestety – nie zawsze dobrze radzi sobie z polskimi znakami (raczej drobny błąd – można go dość szybko naprawić). Poza tym program oferuje materiały video z komentarzami zawodników i trenerów (również w języku polskim) oraz sporą galerię zdjęć z różnych meczów na arenie europejskiej.

Oczywiście w aplikacji Euro 2012 nie mogło też zabraknąć szczegółowego terminarza zbliżających się mistrzostw. Co ciekawe, program wyświetla również w dość przejrzysty sposób najbliższe mecze, co może być szczególnie przydatne, gdy Euro już wystartuje.

Świetnym pomysłem jest bez wątpienia także opcja pozwalająca na stworzenie i ściągnięcie własnej tapety związanej z Euro 2012 i wybraną przez nas drużyną narodową.

Piłkarską aplikację na zbliżające się mistrzostwa można pobrać z Marketplace zupełnie za darmo. Warto? Wydaje nam się, że tak!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button