AD Blocker & Data Toggle – zablokuj reklamy w wybranej aplikacji

Macie już dosyć reklam wyskakujących w bezpłatnych wersjach aplikacji pobranych z Google Play? Jeżeli odpowiedzieliście na to pytanie twierdząco, to zachęcamy Was serdecznie do zapoznania się z treścią tego wpisu, gdyż przedstawimy w nim użyteczny program AD Blocker & Data Toggle, dzięki któremu będziecie mogli w prosty sposób wyłączyć wyskakujące w aplikacjach multimedialne banery reklamowe.

Każdy z nas miał już pewnie nieraz podobny problem: włączamy bezpłatną produkcję i nagle okazuje się, że nie do końca możemy cieszyć się jej możliwościami, gdyż cały czas wyświetla ona dość irytujące reklamy.

Żeby było jasne: rozumiemy wszystkich producentów gier czy aplikacji, którzy chcą zarobić na swoim produkcie. Program AD Blocker & Data Toggle potraktowaliśmy więc raczej bardziej jako ciekawostkę z Google Play. Mamy jednak świadomość tego,  że nie każdy jest pozytywnie nastawiony do reklam pojawiających się w trakcie gry i to właśnie przede wszystkim dla tych osób postanowiliśmy stworzyć ten wpis.

Zasada działania opisywanego programu jest bardzo prosta. Po włączeniu AD Blocker & Data Toggle otrzymujemy możliwość zablokowania aplikacji. Dosłownie aplikacji, a wszystko dlatego, że twór studia SmartDog blokuje nam nie same reklamy wyskakujące w danej grze, a po prostu nie pozwala danemu narzędziu na połączenie się z internetem. Proste, a zarazem dość skuteczne.

Choć podczas naszych testów AD Blocker spełnił swoją rolę, uważamy, że nawet osoby, które nie lubią wyskakujących reklam powinny poczekać na nieco lepszy program. A to dlatego, że opisywane przez nas w tym wpisie narzędzie nie pozwala nam na blokowanie banerów w aplikacjach, które wymagają połączenia do internetu (gry online, komunikatory itp.), a to na pewno duża wada, której – póki co – nie potrafi wyeliminować żadne studio.

AD Blocker & Data Toggle można pobrać z Google Play w wersji płatnej oraz bezpłatnej (trial). Ta druga posiada wszystkie funkcje, lecz potrafi blokować reklamy jedynie przez  trzy dni od momentu instalacji.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button