Świnie mają dosyć – wezmą odwet na Wściekłych Ptakach!

W smartfonowej wojnie pomiędzy świniami a ptakami przyszedł czas na zamianę ról. Już 27 września zadebiutować ma w najpopularniejszych sklepach z aplikacjami gra Bad Piggies – poważny kandydat do tytułu tegorocznego hitu wyprodukowanego przez studio Rovio.

Niektórzy sądzili, że Rovio po wydaniu Angry Birds Space zacznie pomału zapominać o swoim produkcie rozpoznawczym i skupi się na tworzeniu i rozwijaniu zupełnie innych aplikacji, na przykład tej zatytułowanej Amazing Alex, która w sieci pojawiła się już jakiś czas temu. Finowie najwidoczniej nie mają jednak w planach rezygnowania z kontynuowania wątku wojny pomiędzy świniami a ptakami. I trudno się im dziwić – w końcu to dzięki niemu stali się sławni i obecnie posiadają budżet, jakim nie może pochwalić się wielu producentów mobilnych produktów.

Jak wynika z informacji prasowej zamieszczonej na oficjalnej stronie twórców Wściekłych Ptaków, już 27 września w sklepach AppStore i Google Play pojawić ma się produkcja Bad Piggies. Jej fabuła powiązana ma być z produkcjami z serii Angry Birds. Z tą różnicą, że nie będziemy w niej walczyć ze świnkami, a z ptakami.

Wielu graczy czuje sympatię do zielonych stworzonek ciągle niszczonych przez złych skrzydlatych wrogów. Postanowiliśmy więc nieco rozwinąć wątek świń i pokazać wojnę z ptakami właśnie z ich perspektywy” – tłumaczy prezes Rovio, Mikael Hed.

W chwili obecnej zamieszczone w sieci materiały promocyjne nie zdradzają, jak wyglądać będzie rozgrywka w najnowszej grze rodem ze Skandynawii. Pewne jest tylko jedno – nie zobaczymy w niej procy.  „Poświęciliśmy wiele czasu na stworzenie nowego, unikalnego systemu rozgrywki. Dzięki niemu gracz będzie mógł zobaczyć, do czego zdolne są świnie, a także jak dobrze rozwiniętą mają wyobraźnię” – zdradza Petri Jarvilehto, jeden z głównych zarządców Rovio.

Znając pomysły Finów, można spodziewać się, że ich kolejny produkt na pewno czymś nas zaskoczy. Czym konkretnie? Przekonamy się już pod koniec tego miesiąca. Też nie możecie się doczekać? :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button