iPhone 5 zostanie zaprezentowany 12 września?

Fani Apple i jego produktów mogą pomału rozpocząć odliczanie. Gigant z Cupertino wczoraj wysłał bowiem przedstawicielom mediów zaproszenie na konferencję w San Francisco, która odbyć ma się 12 września. Wiele wskazuje na to, że to właśnie podczas niej zaprezentowany zostanie iPhone 5, choć oficjalnie nikt tej informacji nie chce potwierdzić.

Oficjalne zaproszenie na spotkanie z przedstawicielami Apple w San Francisco nie zostało wyposażone w wiele bogatych grafik, co sprawia, że wygląda niezwykle tajemniczo. Zamieszczone na nim zostały jedynie liczba 12 i krótki napis. Najwięcej wydaje się zdradzać cień liczby symbolizującej dzień rozpoczęcia konferencji. Jak możecie zobaczyć na końcu tego wpisu, wyraźnie wygląda on jak liczba 5.

Mimo że dla niektórych oczywistym jest, że 12 września będziemy świadkami pierwszej prezentacji iPhone’a piątej generacji, w sieci pojawiają się też głosy osób mających nieco inne zdanie na ten temat. Na forach dla iFanów spekuluje się, czy przypadkiem Apple nie pokaże nam w drugą środę tegorocznego września aż pięciu nowych produktów. Miłośnicy iPadów natomiast uważają, że czas przyszedł na iPada Mini i jego Pięć magicznych funkcji, które mają zaskoczyć świat.

Wbrew wszelkim plotkom (i temu jak wiarygodnie one brzmią) nie wydaje się, by w San Francisco pokazano coś innego, niż iPhone 5. Szczególnie, że w sieci już od dłuższego czasu jest o nim bardzo głośno ze względu na pojawiające się niemal co tydzień nowe, nieoficjalne zdjęcia czy informacje o specyfikacji, które – o dziwo – pokrywają się.

Przypominamy – iPhone 5 najprawdopodobniej będzie największym (przynajmniej na razie) członkiem rodziny iSmartfonów. Posiadać ma bowiem 4-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 640 x 1146 pikseli. Dodatkowo, względem swoich starszych braci, ma być zdecydowanie wydajniejszy ze względu na lepszy procesor.

Konferencja w Yerba Buena Center For Arts w San Francisco odbędzie się za tydzień w środę o godzinie 10 czasu lokalnego. U nas będzie wówczas 19. Oczywiście, tuż po konferencji możecie spodziewać się wpisu na AppsBlogu.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button