Starcie mobilnych skanerów

W kolejnym odcinku Operacji: Aplikacji Angelika porównała dwa mobilne skanery dla systemu Android. Oprócz tego, zaprezentowała tadaa 3Dprogram do dzielenia się ze światem trójwymiarowymi zdjęciami oraz Footprint – Where I’ve Been, czyli aplikację do zaznaczania na mapie odwiedzonych przez nas miejsc.

W App Store znajdziemy mnóstwo programów do prezentowania innym użytkownikom naszych zdjęć czy filmów. Twórcy aplikacji tadaa 3D stworzyli jednak coś nowego. Ich społecznościowy projekt pozwala zamienić nasze statyczne zdjęcia w trójwymiarowe obrazki. Program wykorzystuje bardzo prosty, ale i udany pomysł, jest darmowy, łatwy w obsłudze i nie wymaga od nas zakładania żadnych kont.

screen2

Na pewno odwiedziliście już sporo interesujących i pięknych miejsc. Aplikacja Footprint, stworzona z myślą o podróżnikach, służy do zaznaczania ich na mapie. Dzięki niej łatwo zorientujmy się co już zobaczyliśmy i jak wiele jeszcze mamy do odkrycia.

A co czeka na nas w programowym pojedynku? Kiedyś kopiowano notatki poprzez przepisywanie. Później pojawiły się kserokopiarki, a następnie skanery. Teraz prawie wszyscy korzystają z aparatów w komórkach. To zdecydowanie najwygodniejsze rozwiązanie i dlatego dzisiaj porównamy dwie apki do skanowania różnorodnych dokumentów: CamScanner – Phone PDF Creator i Mobile Doc Scanner. Oba programy już w bezpłatnych wersjach działają bez zarzutu, ale zwycięzca może być tylko jeden…

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button