Squany Island – w poszukiwaniu złotej kuli

Wyprawy po cenne skarby zazwyczaj kojarzą się z wieloma przeszkodami i licznymi niebezpieczeństwami. I tym razem nie będzie inaczej. Złota kula wymaga wielkiego poświęcenia!

Producentem gry Squany Island jest grupa programistów z gray2rgb. Chociaż stworzyli tylko cztery aplikacje na potrzeby użytkowników Windows’a Phone, każda z nich szczyci się niebywale wysoką oceną i uznaniem wielu graczy.

Squany Island to bardzo wymagająca gra zaliczana do kategorii gier logicznych i łamigłówek. Głównym celem gracza jest przejście przez wszystkie etapy wielkiej wędrówki aby odnaleźć zagubioną złotą piłkę. Jak tego dokonać? Każda plansza jest dla nas niezwykłym wyzwaniem. Musimy tak sterować odpowiednimi kolorowymi kosteczkami, które tutaj wcielają się w rolę poszukiwaczy. Docelowym punktem każdej rundy jest czarna dziura, w którą musza wpaść wszystkie istoty. Z pomocą albo z utrudnieniem przychodzą nam kamienie, które musimy odpowiednio przesunąć wybranym stworkiem aby odnaleźć prawidłową drogę.

Każdy uczestnik podróży jest stworzony aby odzwierciedlał wybrany charakter człowieka co czyni grę bardzo zabawną. Roboty też jest nie mało. Do przejścia mamy cztery główne etapy, gdzie każdy z nich zawiera około 21 plansz. Nasz mózg musi być naprawdę w formie aby sprostać takiemu zadaniu. Sterowanie odbywa się za pomocą przycisków po prawej i lewej stronie ekranu.

Grafika w Squany Island jest naprawdę świetna. Ciekawa animacja tuż po odpaleniu aplikacji przedstawia nam fabułę gry i wprowadza świetny klimat. Podobnie jest z podkładem dźwiękowym.

Producenci naprawdę postarali się i zasłużyli na otrzymane już uznanie graczy. Oby tak dalej! Czekamy na więcej aplikacji!

Ocena końcowa: 7/10

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button