Be Leader By Flightless – pszczółki nektar niosą!

Słodka – nie tylko ze względu na nektar – gra, która umożliwia zabawę w pszczelą mamę. Jeżeli lubisz aplikacje, w których masz do wypełnienia jakieś zadanie, a nie tylko ,,szuranie” palcem po ekranie bez celu, powinieneś zainteresować się Bee Leader’em. Wypuść żądło i leć w przestworza :)

W grze, jak już wyżej wspomnieliśmy, wcielamy się w postać pszczelej mamy, która lata ze swoimi podopiecznymi dookoła świata i kolekcjonuje nektar z kwiatów. Prowadząc maluchy przez chmurki, należy zwracać uwagę na pogodę – jeżeli zauważymy ciemne chmury deszczowe, uciekajmy ile sił w skrzydełkach, aby nie utracić zebranych fantów. Niebezpieczne są również przeróżne słupy i inne pułapki. Należy trzymać się od nich z daleka.

Do wyboru mamy kilka trybów gry, między innymi Trailer Park, Just Desert, Country Life, City Heights, Island Time oraz London Fun. W każdym trybie spotykamy inny krajobraz, oraz różne przeszkadzajki, które skutecznie utrudniają nam lot. Nie dajmy się jednak tak szybko – kilka minut zaprawy i latamy, jakbyśmy byli do tego stworzeni ;)

Efekty dźwiękowe w Be Leader są, jak można się domyślić ,,bzycząco” ciekawe. Wizualne natomiast na wysokim poziomie. Gra polecana dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Pobierz Bee Leader By Flightless w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 6/10.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button