AndroidDarmoweGry na Androida

Running Zola – bojaźliwy kotek rusza do akcji

Kotka imieniem Zola boi się wszystkich zwierzątek, jakie chodzą po tym świecie. Jeżeli nie jest Wam obojętny dalszy los wspominanego zwierzaczka, na pewno powinniście zainteresować się grą Running Zola, którą można dorwać w Google Play całkowicie za darmo.

Zgodnie z tym, co napisałem na samym początku,w Running Zola wcielamy się w postać kotki imieniem Zola. Naszym zadaniem jest bieganie czworonogiem i unikanie wszelakich przeszkód, jakie czyhają na niego w wirtualnym świecie. Nie martwcie się, w porównaniu z innymi tego typu produkcjami, tutaj nie zawsze biega się bez sensu. Do dyspozycji mamy wprawdzie tryb, gdzie chodzi głównie o bicie rekordów, ale mamy też Story Mode, w którym żadne nasze działanie nie jest pozbawione sensu.

W trakcie biegu Zola zbiera wiele porozrzucanych po planszy rybek oraz misiów. Musimy zwracać uwagę na to, by zebrała ich tak wiele, jak tylko można. Wprawdzie nie można za nie kupić czegoś specjalnego, ale dodatkowy element sprawiający, że nie będziemy się nudzić jest jak najbardziej warty odnotowania.

W Running Zola decydujemy jedynie o tym, kiedy kotek ma oddać skok oraz ślizgać się. Nasz koci bohater jest więc ciągle w ruchu, co z pewnością nie ułatwia zrealizowania powierzonego nam przez autorów zadania.

Running Zola do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 6/10

Tagi

Podobne

Back to top button
Close