Dots – łącz kropki i rywalizuj z ludźmi z całego świata

Prosta, ciekawa i wciągająca gra, umożliwiająca zabawę przez długie godziny. O czym mowa? Oczywiście o Dots, czyli kulkowej gierce, w której łączymy na planszy kropki w tym samy kolorze. Co powiecie na rywalizację z graczami z ponad dwudziestu krajów? Postarajcie się tak wyćwiczyć w grze, aby znaleźć się na top liście światowej!

Początkowo, gry uruchamiamy aplikację po raz pierwszy, możemy mieć mętlik w głowie: ale o co chodzi? Zasady są proste, ale trochę inne, niż w grach, w których naszym zadaniem jest pozbijanie kulek w tym samym kolorze. W Dots gramy na czas. Otrzymujemy sześćdziesiąt magicznych sekund na wykazanie się swoimi umiejętnościami. Nie wystarczy dotknięcie wyszukanego zbioru kropek w tym samym kolorze – musimy je narysować na ekranie, aby stały się jednością.

Możemy łączyć kropy na różne sposoby – w kwadraty, linie, inne szlaczki, jednak nie ma opcji robienia tego po skosie. Twórcy aplikacji dodatkowo wyposażyli grę w przeróżne ,,bajery”. Za każdą rozgrywkę uzyskujemy odpowiednią ilość punktów, za które następnie (w sklepie gracza), możemy zakupić ciekawe funkcje, jak na przykład zatrzymanie czasu na pięć sekund, albo wyznaczenie na planszy największego zbioru kropek.

Nie dziwcie się, jeżeli na początku Wasz wynik będzie się wahał około 80-100 – to zupełnie normalne. Zabawa zaczyna się wtedy, gry odkryjemy wszystkie zakamuflowane tricki.

Pobierz Dots za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close