LASER! – nie daj się ustrzelić!

Studio Appsolute Games lubi rozpieszczać swoich użytkowników minimalistycznymi produkcjami zręcznościowymi. Najlepszym przykładem takiej aplikacji jest Laser! – piękna i wciągająca gierka z kategorii ,,tap tap”.

Warto powiedzieć na wstępie, że mimo tego, że Laser! widnieje w AppStore dopiero kilka dni, już zdobył wielką popularność, a lista graczy bez przerwy się wydłuża :)

ewgw

Na zawieszonych w przestrzeni bloczkach przychodzi nam poruszać się małym kwadratem. Naszym celem jest pokonanie maksymalnie dużej odległości bez padania ofiarą laserów.

Wspomniane lasery wystrzeliwują wieżyczki porozstawiane w różnych miejscach ekranu. Musimy czasem przystanąć na dłuższą chwilę, by zorientować się które miejsce jest bezpieczne, a jakie należy pokonać bez sekundy namysłu. Na szczęście nie goni nas czas. Jedynym wrogiem jest cierpliwość, która w Laser! potrafi zgubić nawet najlepszych graczy.

eqgqg

Niektóre wieże strzelają pojedynczymi wiązkami światła cyklicznie. Inne natomiast emitują cały zespół czerwonych strzałów, by po chwili na chwilę odpuścić i znów zaatakować z taką samą siłą.

Sterowanie odbywa się przy pomocy dotyku dowolnej części ekranu. Kwadrat przeskakuje o dwa pola, więc podczas wyliczeń kolejnych kroków warto się z tym liczyć. Może się bowiem okazać, ze nie trafimy w odpowiedni bloczek, a wtedy zabawa rozpoczyna się od nowa.

gwgw

Twórcy na całe szczęście nie zaproponowali określonej ilości żyć. Dzięki temu gramy tak długo, jak tylko mamy ochotę. Jeżeli brakuje na Waszych urządzeniach fajnej zręcznościówki, koniecznie wypróbujcie Laser! z tego wpisu :)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button