Momio – ,,fejs” dla ludzi poniżej 18 roku życia!

Wszyscy wiemy, że na szanownym Facebooku znajdują się treści, które absolutnie nie powinny znaleźć się przed oczami dzieci i młodzieży. Autorzy Momio stworzyli aplikację, która nie tylko ustrzeże niepełnoletnich przed nieodpowiednimi artykułami, ale przede wszystkim zachęci ich do fantastycznej zabawy w wirtualnej społeczności.

wgr

Momio dostępne jest w wielu językach, w tym również w naszym ojczystym języku polskim. Po pierwszym uruchomieniu apki, gracz wybiera swojego Momio, czyli wirtualną postać, którą będzie posługiwał się w serwisie. Po nadaniu imienia, odpowiednim dobraniu ciuchów i makijażu, zaczyna się wielka przygoda.

W aplikacji bawimy się ze swoimi znajomymi, a także poznajemy nowych ludzi. Możemy wysyłać między sobą prezenty, jak również czatować wymieniając się wskazówkami. Wirtualną walutą są diamenty. Owe diamenty zbieramy poprzez oglądanie sponsorowanych reklam, czy głaskanie różnych zwierzątek.

wef

Mamy okazję na zaadoptowanie wirtualnych zwierzaków, dzięki czemu zabawa staje się jeszcze przyjemniejsza. Z psiakami, kotami i innym zwierzyńcem możemy grać w mini-gierki. Otrzymane od przyjaciół fanty wykorzystujemy w trakcie gry zupełnie swobodnie, zmieniając look naszego Momio.

hrwhrh

W opisywanej aplikacji istnieje tylko jedna zasada: musisz mieć poniżej 18 lat :) Niemniej jednak ja, jako stary byk, fantastycznie bawiłam się w bajkowym świecie. Jeżeli więc mimo swojego sędziwego wieku macie ochotę na zabawę, pobierajcie i testujcie. Jestem pewna, że będziecie zachwyceni :)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
MomioMomio ApSSocial NetworkingBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button