AppSale – promocje w AppStore #43

Kiedy zaglądamy do AppStore’a, coraz mocniej zaczynamy odczuwać magię zbliżających się świąt. Stwierdziłam, że nie możecie narzekać na brak świątecznych aplikacji na łamach appsblog.pl i w tym odcinku AppSale prawie wcale nie poruszę tego tematu (no, może tylko w jednym przypadku). Podsumowując: jeżeli szukacie mikołajowych apek, poszukajcie ich w ostatnich naszych recenzjach – jeżeli jednak macie dość przedświątecznej gorączki, skupcie się na obecnym wpisie, gdyż nie zabraknie w nim strzelanek, łamigłówek, zniekształcania urody i innych ciekawych produkcji, które AppStore przecenił w obecnej chwili. Oto gry, jakie dla Was przygotowaliśmy: Gryzor (Contra): Evolution, EPOCH, Big Bad Sudoku Book, UglyBooth, oraz Talking Santa. Do dzieła!

UglyBooth

Skoro już jesteśmy przy urodzie… Aplikacja o nazwie UglyBooth to świetna propozycja na domówki u znajomych, gdzie skupiamy wiele osób. Co powiecie na małe zniekształcenie urody pięknej koleżanki, bądź kolegi, który uchodzi za modnisia i fafarafę? Wystarczy dorwać się do zdjęcia, bądź cyknąć je w najmniej spodziewanej chwili. Później pozostanie tylko kupa śmiechu :)

Załóżmy, że udało nam się przemycić jakoś zdjęcie znajomego. Czy to z rolki aparatu, czy zrobione w danej chwili. Wystarczy poprawić kilka elementów na twarzy (dopasować punkty oczy, uszu, brody i ust), aby aplikacja przerobiła ofiarę w paskudną, naszpikowaną diodami postać. Podobieństwo do prawdziwych osób nie jest przypadkowe ;) Aplikacja – rewelacja.

sss

Nie odpowiadamy za szkody w ludziach, jakie wyrządzą zmienione na zdjęciach osoby. Może być różnie, gdyż jak widzicie, zmiany są kolosalne. Pamiętajcie również, że kobiety są wyjątkowo wrażliwe na punkcie swojej urody :) Przecena z $1,99. Pobierz UglyBooth za darmo w AppStore.

 EPOCH

Co powiecie o świecie robotów? W grze o nazwie EPOCH wcielacie się w rolę robota, którego zadaniem jest dosłownie rozwalanie wszystkiego, a raczej wszystkich, których złapie na swoim celowniku. Przeciwnicy są dość silni, jeżeli chodzi o ich ,,zdrowie”, dlatego w strzelance należy się porządnie wysilić, aby kogokolwiek zabić.

Robot posiada broń, którą możemy ulepszać w każdym levelu. Sterowanie postacią jest dość proste. Wystarczy przesuwać palcem po ekranie, aby nasz bohater robił uniki, przemieszczał się po planszy i chował za murami. Kiedy przychodzi pora ataku, wystarczy wychylić się z kryjówki i dotknąć postaci wroga. Nasz bohater będzie strzelał tyle razy, ile sił w naszych palcach.

Musimy zwracać uwagę na to, że nasz bohater nie jest nieśmiertelny i może również dostać. Właśnie w tym celu stworzone zostały uniki i możliwość chowania się za różnymi przedmiotami. Podsumowując: całkiem niezła strzelanka z wyjątkowo dobrą grafiką. Fani tego typu gier mogą być zadowoleni, gdyż EPOCH został przeceniony z $2,99 na zero. Pobierz grę za darmo w AppStore.

 Big Bad Sudoku Book

Fani łamigłówek mogą odetchnąć z ulgą, gdyż z kilku dolarów została przeceniona aplikacja o nazwie Big Bad Sudoku Book. Produkcja zawiera praktycznie nieskończoną liczbę plansz do wypełnienia, dzięki czemu będziecie mogli spędzać nudne wieczory na wpisywanie odpowiednich cyfr w kratki. Jeżeli do tej pory nie mieliście styczności z Sudoku – spróbujcie swoich sił. Początkowo nie będzie prosto, lecz z czasem nauczycie się kombinatorstwa.

Na samym początku zabawy wybieramy poziom trudności. Początkującym proponuję easy. Kolejnym krokiem jest już tylko i wyłącznie logiczne myślenie. Kiedy znajdziemy cyfrę, która nie powtarza się w rzędzie, możemy wpisać ją do schematu. Pod koniec warto sprawdzić poprawność tego, co nabazgraliśmy, gdyż bardzo często okazuje się, że mały błąd może kosztować bardzo dużo. I całe zadanie należy zaczynać od nowa…

Sudoku to stary i dobry sposób na nudę. W wersji mobilnej możecie cieszyć się ulubioną grą relaksacyjną w każdym miejscu – czy w podróży, czy na ciepłym fotelu w domu. W dodatku zupełnie za darmo – przecena z $1,99. Pobierz Big Bad Sudoku Book za darmo w AppStore.

 Talking Santa

W tym miejscu pojawia się aplikacja świąteczna. Talking Santa to świetny sposób na rozweselenie zarówno dzieci, jak i dorosłych. Wybierając tryb dla dzieci możemy być pewni, że na ekranie nie ujrzymy pupy Świętego Mikołaja (co może mieć miejsce w opcji dla dorosłych). ,,Czerwony” powtarza wypowiedziane przez nas słowa, reaguje na dotyk i posiada wiele ciekawych funkcji.

Na ekranie wyświetla nam się zimowa sceneria na którą nagle z nieba spada Mikołaj wraz z workiem prezentów. Kiedy dotkniemy wora, nasz bohater zaczynaj wyjmować prezenty – część z nich nam pokazuje, a po części perfidnie skacze, niszcząc zawartość. Kiedy dotkniemy postaci Mikołaja, możemy spodziewać się przeróżnych reakcji. Oczywiście najczęściej używaną opcją jest uderzenie ,,dziadka” w brzuch, bądź w twarz i oglądanie jego zabawnych zachowań.

W produkcji możemy wysłać mobilną kartkę świąteczną. Wystarczy kliknąć na ikonkę na pasku dolnym apki, aby Mikołaj zdjął spodnie i pokazał nam swój zadek z napisem ,,Merry Christmas”! Zabawne, czy nie – odbiorca kartki z pewności to oceni na swój sposób. Tak, czy inaczej – warto pobrać i posłuchać jak Święty bawi się w papugę i powtarza wszystko, co mówimy do mikrofonu. Przecena z $0,99. Pobierz grę za darmo w AppStore.

 Gryzor (Contra): Evolution

Mobilna wersja popularnej niegdyś gry, w którą na pewno wielu z Was miało okazję zagrać na pierwszych konsolach video, bądź automatach stojących w przydrożnych barach. W grze przychodzi nam wcielić się w jednego z wyszkolonych żołnierzy uzbrojonych w przeróżne bronie i posiadających inne zdolności i rozwalać stojących nam na drodze przeciwników. Do dyspozycji mamy kilka trybów gry, czyli nudy raczej nie odczujecie.

W porównaniu z pierwowzorem, nowoczesna Contra została rozbudowana o system ulepszeń broni, dzięki któremu za wirtualną walutę możemy wyposażyć głównych bohaterów w jeszcze efektywniejsze maszyny do zabijania. Niestety, w grze doświadcza się sporo mikropłatności, co na pewno wielu z Was nie ucieszy.

Nowa Contra pod względem graficznym wygląda lepiej, niż jej poprzedniczka. Myślę jednak, że spokojnie można było pokusić się tutaj o pozostawienie pikseli na swoich miejscach. Gryzor na co dzień kosztuje $2,99. Obecnie można pobrać produkcję całkowicie z darmo. Gryzor (Contra): Evolution do pobrania za darmo w AppStore.

Mam nadzieję, że nie zawiedliście się dzisiejszym wpisem i że skorzystacie z propozycji, jakie Wam przedstawiliśmy. Pod koniec tygodnia wystartujemy z 44 odcinkiem AppSale, w którym znajdziecie kolejną dawkę przecenionych aplikacji z AppStore. Zaglądajcie do nas często, a nie pożałujecie. Oszczędzicie kupę pieniędzy, a dodatkowo będziecie mogli cieszyć się pełnymi wersjami gier za darmo. Trzymajcie się! Wesołych!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button