Hungry Lizards – nienażarte jaszczury

Jeżeli macie ochotę na grę, która nie wymaga od Was zbyt wiele, bo jedynie skakania i łapania owadów w długaśny jęzor – powinniście pobrać Hungry Lizards na swój ,,jabłuszkowy” sprzęt i rywalizować z komputerem, lub znajomymi o jak największy łup.

W aplikacji Hungry Lizards wcielamy się w postać jaszczurki. Naszym zadaniem jest wciągnięcie jak największej ilości wszelakich owadów do pyska, podczas przeskakiwania ze skały na skałę. Aby zadanie nie było takie proste, nie gramy sami, lecz z automatem, lub własnymi znajomymi na jednym urządzeniu.

Nasza misja jest więc utrudniona poprzez rywalizację o pokarm. Kiedy upatrzymy sobie ofiarę, musimy dopaść ją szybciej, niż nasz przeciwnik. Gramy na czas – a raczej do nadejścia nocy. Kiedy widzimy, że ekran robi się ciemny – oznacza to, że wkrótce zostaną ogłoszone wyniki polowania na latające insekty. Jeżeli wygramy, trafiamy na listę zwycięzców. Jeśli natomiast ni uda nam się zyskać większej ilości punktów od rywala, przegrywamy batalię.

W grze możemy wybrać typ zadania: VS, TIME oraz CONSECUTIVE. Jak się zapewne domyślacie, w trybie VS gramy z przeciwnikiem o punkty. W opcji drugiej – rywalizujemy sami ze sobą na czas – zbieramy jak największą ilość punktów w wybranym przez nas czasie. Trzecia możliwość to zabawa do zmierzchu, jednak bez przeciwnika.

Zabawa jest fajna. Przez minutę lub dwie. Po tym czasie zaczynamy ziewać i zasypiamy.

Pobierz Hungry Lizards za darmow w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 2/10.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button