Cubes vs. Spheres – zniszcz wszystkie sześciany!

Lubicie nowości, które są bardzo wysoko w rankingach? Gier takich jest naprawdę wiele, jednak trafić na taką, która zadowoli każdego jest już ciężej. Dlatego też trochę trzeba poszukać. Jednak jeśli chcecie czegoś naprawdę dobrego, to tutaj doskonale nada się gra Cubes vs. Spheres. Gra zachwyci swoimi możliwościami najbardziej wybredne osoby, które poszukują nowości na Androida.

Gra  Cubes vs. Spheres jest uznawana przez krytyków za jedną z najlepszych zręcznościówek. Gra jest również nominowana do wielu nagród oraz jest zwycięzcą „App of the Week”. Już teraz może się ona znaleźć na waszych telefonach. Gra jest przede wszystkim wciągająca i zapewnia zabawę na naprawdę długi czas. Możecie wybrać różne Spheres, które będą wybuchać i miażdżyć sześciany. Należy bowiem zmylić toczące się kostki i zniszczyć je. Jeżeli zasady fizyki nie są wam obce, to macie ogromną szansę na wygranie tego starcia. Poza unikalna grą będziecie zachwyceni również genialną grafiką. Gra jest niestety płatna, jednak nie jest to wysoka cena, zatem stać będzie na nią praktycznie każda osobę, a jeśli już ją kupicie to przekonacie się, że pieniądze zostały naprawdę dobrze wydane.

 

Grafika nie jest jakoś bardzo mocno urozmaicona, ale dzięki swoich prostych kształtach, a także dzięki temu, że wykonana jest w technologii 3D naprawdę wciąga. Do tego muzyka wprowadzi was w odpowiedni klimat i nie będziecie w stanie oderwać się od gry na dobrych kilka godzin, podczas których będziecie się zapewne świetnie bawić.
Gra za 3,05 zł w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button